Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmesélné nekem valaki részlet...

Elmesélné nekem valaki részletesen, de lényegretörően, hogy mit történt a Bleach-ben azután, hogy Nel és Ichigo mennek a sivatagban kiszabadítani Orihimét?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt ott hagytam abba, és érdekel, hogy van tovább, de nincs lehetőségem megszerezni, időm sem nézni. Ezért megelégszem egy spoileres elbeszéléssel is.
2012. jan. 29. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ichi lenyomja grimjovot, NNitora lecapja Ichit, kempachi eltakarítja NNitorát, Ichi meg elvereti magát még egyszer Ulriquorával (vagy hog yhívják négyeskét a Denevért). Csak aztán Ichi rosszabbik énje elunja magát és felébred és szénné alázza Ulrit, leböki az elhülyült quincy haverját. Közben Gayzem meglátogatja némi lélek utánpótlásért Karakura várost. Az első 3 espada gyalázza a kapitányokat, de idővel elhullanak, Megjelennek segíteni a Vaizardok is. Aizen elunja magát és mindenkit lecsap, majd megindul az igazi karakurába ( az előzöt a tájcsók meghamisították). Ichi kis családi utazásra indul a nyomába, megtanulja menet közben a Kamikáze harci stílust és cseppet felidegesíti Aizent végül. Aztán Aizen végleg elrúgja a pöttyöst és egy 50 résszel korábbi sunyi varázslat végleg elzárja. Azt ennyi :D
2012. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó megfogalmazása a válasznak, de tényleg, Kamikáze harci stílus :DD csak még annyit hozzáfűznék, hogy a Kamikáze harci stílussal(=Végső Getsuga Tenshou) Ichigo-nak is Getsugává kell válnia és elveszti minden halálisteni képességét néhány 10 résszel utána :((
2012. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!