Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lelkiismeretem van egy film...

Lelkiismeretem van egy film miatt ez normális?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 2-3 éve nézek kissé durvább gyilkosos filmeket igazából nem igen szeretem, de azért megszoktam nézni párat igazából soha nem készültem ki amiatt hogy úristen megölték meg durvábbak de ma néztem egy filmet nem volt olyan durva 5 rablóról szólt és persze gyilkosságok meg bankrablás stb. de megölték az egyik rablót és valamiért nagyon lelken ütött még most is ez jár a fejembe ez az egy ember utána még több sokkal durvább mészárlás volt , de ez valamiért szíven ütött nem volt maga a karakter egy nagy szám családja se volt de mégis ő ez az ember nyomot hagyott bennem ez normális?
2012. jan. 29. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Valami meg fogott a figurában,jó színész lehetett.
2012. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

normális persze. csak nem találtad még meg az indokot, amiért pont ez ragadt meg benned és ütött szíven.

bocsi az offért, de csak jó szándékból mondom, hogy ne mondd azt, hogy "lelkiismeretem van", mert az mindig van - jó esetben -, esetleg lelkiismeretfurdalásom. :)

2012. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!