Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki már dolgozott filmekkel,...

Aki már dolgozott filmekkel, az irjon. (a többi lent)?

Figyelt kérdés

A kérdésemet meglehetősen nehéz megfogalmazni:

Tehát ha felveszek akármilyen jó kamerával egy felvételt, akár full hd ben, mondjuk hogy az utcán mennek az emberek.

Na ha ezt elmentem a gépre akkor egy gyors éles és világos képet kapok. (már amilyet) NA--> ezt hogy lehet átszerkeszteni/csinálni/renderelni akárhogy mint ahogy egy film jelenete kinéz? mert van különbség egy hiradó meg egy film között. Itt most nem a terminátorra gondolok. valahogy sötétebb és "lassabb" a kép. Valahol ugy olvastam hogy lassitva veszik fel a filmet és aztán felgyorsitják... Szóval hogyan kell ezt?


2012. jan. 29. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, hogy lassítva vennék fel... Az csak különleges jeleneteknél van így, de annál úgyis észreveszed.

Csak profibb stábbal dolgoznak, figyelnek a fényekre, jelmezekre, stb. Ezért néz ki máshogy.

2012. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy "sötétebbnek" meg tudják csinálni természetesen is, programmal kiszűrnek kicsit színeket, fakítják a képet...

Pl. anno a Supernatural werkfilmjében láttam, hogy a rendező koncepciója volt, hogy kicsit ilyen sötétebb, fakóbb legyen a kép. Ezt nem nagy cucc olyan programmal megcsinálni.

2012. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!