Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szolsz A Szokes (Prison...

Mit szolsz A Szokes (Prison Break, The Final Break) c. sorozat befejezesehez? Tetszett? Vajon lesz folytatas meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem teccett..Kicsit azért sajnáltam Micheal-t.És sajnak a rendező kijelentette, hogy nem lesz több évad..

Deh ennek ígykellet, h végelegyen.. Te talán el tudnád képzelni a Szökést Micheal nélkül?

ELég furi lenne:D

2009. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat en hallotam egy olyat, hogy a kis Scofield lesz a kovetkezo Michael Scofield. De azert az nem lenne tul jo, mert szerintem meg egy ennyire alkalmas szineszt mint Wenthwort Miller tobbet szerintem nem talalnak. Meg nem is lenne olyan jo...

De en nagyon sajnalom hogy meghalt, mikor mindenkit megmentett, mindent megoldott es pont o kelett, hogy meghaljon. Nekem ez nem nagyon tetszett. Jo volt a vege meg minden, de tuuuuul szomoru :(

2009. jún. 3. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Háth igen ez kár..

De ha aztnézed tumorja volt..

Így már nem volt sok idője..

És én speciel nem tudtam volna elképzelni egy másik karakter halálát..Pl.: Lincoln, ő róla szolt az egész h kiszabadítsa erre meghal??á nem.. Vagy Sucre? ő neki meg mindig csak segített.. Mahone-t az elején nagyonutáltam de a végére teljesen megváltozott és az eggyik legjobb fej lett.. Don Selfet kicsit sajnálom azér h igy elbutult..rossz volt nézni ahogy akorházba ül a tolószékbe és csak bámul ki a fejéből.. a tábornok elnyerte a méltó büntetését:D zsebes meg ugyan oda jutott mint a legelején csak 1 kézzel kevesebb:D

háth én is sajnálom télleg Michealt. Jó lett volna még 1 évad vagy több. De egyszer minden jónak vége. amúgymeg jövőhéttöl Hétfőn megy az RTL-en a 4. évad magyarul..:D

anyáék végigizgulják az egészet én meg már tudodm a (szomrú) végét..=(

2009. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hehe, jaja en is igyvagyok. A szuleim is nagy Prison Break rajongok :P ugyhogy ok is majd vegigizgulhatjak, de ahogy ismerem oket nem lesz turelmuk kivarni a kovetkezo hetet, igyhat valszeg majd elkerik az angol szinkronosat.

Na hat mostmar ez van, hatha hatha meggondolja magat a Fox es kernek meg egy evadot. Bar Scofield nelkul teljesen mas lesz, de hatha kitalalnak egy olyasmit, hogy nem is halt meg csak ugy inteztek el, hogy ne meg keressek oket, vagy valami hasonlo. :P Lehetne fantazialni :D

2009. jún. 4. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Háth jah:D

Ahogy őket ismerem eltudják intézni h érdekes legyen:D

2009. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt hittem happy end-lesz,de így is nagyon jó lett
2010. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

imádtam/imádom ezt a sorozatot.

az összes részt legalább 4-5x láttam és jóformán már kívülről fújom...

de én megnézném a kis Scofieldet ahogy felnő....:)

áhh de Wentworth....awhhh *-*

2010. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!