Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól az Avatar c. film?

Miről szól az Avatar c. film?

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
"Egy deréktól lefelé megbénult háborús veterán a távoli Pandorára utazik. A bolygó lakói, a Na'vik az emberhez hasonló faj - de nyelvük és kultúrájuk felfoghatatlanul különbözik a miénktől. Ebben a gyönyörű és halálos veszélyeket rejtő világban a földieknek nagyon nagy árat kell fizetniük a túlélésért. De nagyon nagy lehetőséghez is jutnak: a régi agyuk megőrzésével új testet ölthetnek, és az új testben, egy idegen lény szemével figyelhetik magukat és a körülöttük lévő felfoghatatlan, vad világot. A veterán azonban más céllal érkezett. Az új test új, titkos feladatot is jelent számára, amit mindenáron végre kell hajtania."
2012. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az avatar a pochahontas történet másolata csak más körülmények között.2172 ben vagy kor a Földről a "Pandora" bolygóra ér egy űrhajó az RDA val ami egy ilyen bányász cég.A bolygón egy értékes kristály van, amit Quarich (valami hadnagy) ki akar bányászni. ám a kristály a na'vik otthona alatt van.a na'vik olyanok mint az emberek csak magasabbak farkuk van meg ilyen izé a hajukban amivel tudnak kommunikálni a lényekkel és kékek, az életmódjuk az indiánokéhoz hasonló,törzsekben élnek.Jake Sully-t egy lerokkant tengerész gyalogost bízzák meg a feladattal hogy használja az avatar-t ami olyan mint egy koporsó belefekszik és irányít egy na'vi testet,bízza meg a na'vi kat hogy költözzenek el. Jake és a törzsfőnök lánya között szerelem alakul ki, a na'vik maradnak.Jake és barátai (Trudy pilóta,Grace tudós akit közben lelőnek,és Norm avatar pilóta) a na'vik pártjára áll az RDA le akarja bombázni a na'vik szent fáját.Közben az élőhelyüket megsemmisítik.
2012. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat egyébként milyen a film?
2012. jan. 31. 18:35
 4/5 vviri ***** válasza:
2. kerdesre:szuper!!!!!!
2012. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én letöltöttem magyarul HD-ban MKV konténerben. Csak ajánlani tudom mindenkinek a filmet. Az egyetlen film eddig amiben Semmi hibát nem lehet találni sem grafikailag sem a történetben. Nekem pl már csak egy feliratfájlt kéne beszereznem ami a na'vik nyelvét fordítja és kész :)
2012. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!