Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy egyrészt nem volt valami rövid, másrészt nagyon is jó volt. Arról szólt, hogy egy fiatal srác (amúgy régen játszódik, olyan 80 években talán de fogalmam sincs, olyan retro, és nem magyar) akinek egy apja és egy anyja volt, először el kellet költözniük egy kertes házból egy városi panelba, mert apja valami ok folytán balhéba keveredik a bankkal. Ezután sok mindenre nem emlékszem, de azt tudom, hogy a srác iratokat, jegyeket, egyebeket hamisít magának mesterfokon. Így kerül például repülőre stb. (ezt sajna nem tudom megfogalmazni, de ott munkát kap a repülőn). Meg egy lánnyal is megismerkedik. Közben van egy nyomozó aki őt üldözi úgymond. Néha beszélnek telefonon. Végül karácsonykor egy gyárban elkapja. A film legeleje amúgy úgy kezdődik, hogy mutatják a srácot a börtönben, lázasan megfagyva. Na a film végén amikor elkapják ide kerülünk vissza. végül kiengedik és állást kap a rendőrségnél, ő vizsgálja át a hamisítványokat (ügye iratok jegyek stb.). És a nyomozóval barátságba kerülnek. A lényeg tehát hogy egy srác egész végig hamisít és a nyomozó egész végig őt próbálja elkapni. Próbáltam mindent leírni, fontos lenne, mert eddig ez a legjobb film amit láttam életemben.
2012. febr. 4. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapj el ha tudsz!
2012. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D
2012. febr. 4. 20:25
 3/3 A kérdező kommentje:
És esetleg tudna valaki linket adni ingyenes HD minőségű letöltéshez?
2012. febr. 4. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!