Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Torrentkeresőt, ahol publikus...

Torrentkeresőt, ahol publikus trackerekről is van legalább pár ezer magyarul élvezhető film - milyeneket ismertek?

Figyelt kérdés

(Magyarul élvezhető alatt értem, hogy vagy magyar szinkronos, vagy magyar feliratos, vagy eleve magyar film.)


Olyan érdekel engem, amire az összes alábbi szempont jellemző:


- kijelzi, mennyien seed-elik éppen

- kijelzi, mekkora a kapacitása

- kijelzi, publikus-e (nyílt-e) a tracker (ha nem csak ilyet listáz)



2012. febr. 4. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
bitsnoop,kat.
2012. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vannak nem publikus trackerek is, ahová egyszerűen bekerülhetsz. Meg lehet nézni őket a torrentek.info oldalon.
2012. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.hsz:-re: köszi, nagyon jónak tűnik. :)


Mindkettőre reagálva: ADSL-em van, felfelé nagyon alacsony a sebességem, így nem tudnám tartani az arányt.


Létezik olyan, hogy adott fórumra nem regelt tag képes ugyanazon fórum torrentje által file -t letölteni? Ugyanis úgy nézem, tesztelésem során, h ez történt (?)

Na de ha ez tényleg lehetséges, és nem arról van szó, h tesztelésemkor benéztem vmit, akkor ki tudnak rúgni? Hiszen az arányt nem leszek képes tartani... ugyanakkor regem sincs adott fórumon...

2012. febr. 11. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!