Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok pár: Drakulás;...

Mondanátok pár: Drakulás; vámpíros; cápás filmeket? Lehetnek régiek is meg újabbak is.

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Kapásból: A cápa. Van néhány része, gyerekkoromban összetojtuk rajta magunkat a moziban ez volt a csúcs.

Ma is nosztalgiával gondolok rá.

2012. febr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Death Valley - rendőrös vámpíros vérfarkasos sorozat, de ez vígjáték és eddig csak 2 rész van szinkronosan. Lehet, hogy nem ilyenre vágysz :D
2012. febr. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cápás: Cápa 1-4., A zátony, Háborgó mélység, Vörös vizeken (ez gyengébb), Orca (nem cápa, de van olyan jó).


Drakula+vámpír: Salem's Lot (nekem a régebbi feldolgozás a kedvencem), Frászkarika (Veszélyes éj címen adták ki DVD-n. Most jött ki egy remake, amit még nem láttam.), Drakula 2000, Drakula 2-3., Elveszett fiúk, Penge 1-3. Underworld 1-3., A sivatag vámpírjai, Vámpírok (John Carpenter filmje); Vámpírok, a gyilkos csapat; A sebhelyes Drakula; Drakula kikel a sírjából; Drakula vérének íze; Drakula (Coppola filmje); Kárhozottak királynője, Interjú a vámpírral, Alkonyattól pirkadatig, Vérbordély (Mesék a kriptából sorozat), Engedj be!, Alkonytájt, A leszbikus vámpírok gyilkosai.


Most ennyi jutott eszembe. :)

2012. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Thank You mindenkinek!!!:D

De am az Underworldnek már van negyedik része is...:D

2012. febr. 5. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, tényleg van. Azt még nem láttam. :)

Nekem egyébként az Underworld-del az a nagy problémám, hogy akciófilm vámpírokkal, farkasemberekkel, de a horrorhoz ezen kívül nincs sok köze. Mindkét lényből kivették azt, amitől érdekesek.

2012. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is a horrorhoz sorolták be, hanem a kaland-thriller-fantasy-hoz..:D
2012. febr. 5. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!