Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt Séfbácsival? Miért...

Mi történt Séfbácsival? Miért nem szerepel már a South Parkban?

Figyelt kérdés
:(

2012. febr. 5. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ideje már nem követem a sorozatot, így nem tudom, mi történt vele - a sztori szerint. Valahogy biztosan "kiírták"


Azt viszont tudom, hogy az ő eredeti szinkronizálója nem egy srác volt a South Park-ot megalkotó gárdából, mint a legtöbb karakteré. Hanem a híres amerikai énekes, Issac Hayes. Ő pedig sajnos meghalt néhány éve...


Gyanítom az alkotók nem akartak neki másik hangot adni hozzá, a Hayes iránti tiszteletből kiírták inkább a karakter a sorozatból...


Basszus, mire ezt leírom most olvasom Hayes életrajzát. Még életében kiszállt a sorozatból.

De itt meg talán jobban le van írva, mi történt. Tessék:

[link]

2012. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szinkronszínész elhagyta a sorozatot (később elhunyt), így a karaktert kiírták a sorozatból, a történet szerint meghalt (majd feltámad, sejtetve hogy akár folytatja valamilyen módon, de ez nem történt meg).
2012. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem széttépték az oroszlánok a 12-13. évad körül.
2012. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pont ma láttam ezt a részt,séf bácsi pedofil lett a szuper kalandorok klubbjának segítségégvel le esett egy hídról mejd szét tépte egy oroszláné s egy medve de a szuper kalandorork klubbja feltámasztotta ilyen dart vader szerű páncélban csak séf sapkája volt
2012. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!