Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amelyikben...

Melyik az a film amelyikben az emberek öngyilkosok lesznek és az ördög irányítja ezt az egészet egy cellából?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam a filmet, úgy kezdődik, hogy egy ember öngyilkos lesz úgy hogy baltával fejbecsapja magát. Több öngyilkosság is történik. Olyan rész is vana filmbe, hogy az összes ember azt álmodja hogy öngyilkosok lesznek úgy hogy beugranak az óceánba egy mólóról. Volt még a filmbe egy ezüst farkasfejes sétabot, És egy cellába üldögélt egy ember aki azt hiszem az ördög volt és ő iráyította az embereket hogy öngyilkosok legyenek.
2012. febr. 7. 02:35
 1/4 anonim válasza:
Fuhh erre talán én is emlékszem,meg volt egy pasi aki felrobbant talán vagy valami,a címét viszont én sem tudom :(
2012. febr. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az a film, de a címét én se tudom. És sehogy se találok rá.
2012. febr. 7. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én se tudom, de engem is érdekelne!
2012. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Letifer Cogo válasza:

Az évszázad vihara.


[link]

2013. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!