Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud linket online...

Valaki tud linket online magyar fordítással?

Figyelt kérdés
A Tres metros sobre el cielo (a felhők felett 3 méterrel)filmnek megjelent a folytatása spanyol nevén a Tengo ganas de ti tudja valaki hogy magyar felirattal hol tudom online megnézni?
2012. febr. 7. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, sajnos nem tudom, viszont ha neked megvan a film akkor légyszi áruld el honnan töltötted le? :P
2012. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyancsak én vagyok. Ma délután sikerült megtalálnom egy oldalon a filmet, de ez egy olyan felvétel, amit valaki a moziban készített, tehát ferde, belelőgnak a fejek, s néha elsötétül minden. Persze spanyolul néztem meg. Feliratot amúgy szerintem csak a későbbiek során várj, mert ahhoz h magyar feliratja legyen, idő kell. Inkább hamarabb lesz angol feliratja szerintem. Előljáróban csak annyit, hogy hogy a Felhők felett 3 méterrel filmet szeretted, akkor ha ezt megnézed akkor eléggé kiábrándúlsz majd :( Igaz, hogy én icipicit sem tudok spanyolul, de a lényegen nem változtat az ismeretlen szöveg. A twitteren például fél Spanyolország fel van háborodva a filmre. Sajnos én is így érzek. Ha gondolod megadhatom azt az oldalt, ahol a mozian készült felvétel van.
2012. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia..nem tudom mi volt a neve csak úgy random beírtam googleba..hát mit mondjak elkezdtem nézni lehet a spanyol szöveg miatt,de egyáltalán nem volt érdekes ezért ki is kapcsoltam..nagyon remélem ha lesz magyar felirattal már nem így fogok érezni..nemtudod véletlen miket írnak róla twitteren?
2012. jún. 28. 10:28
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én láttam a filmet egész végig, tehát tudom mi lesz benne, és főleg, hogy hogyan fog véget érni. Csalódni fogsz benne, az biztos. :( amúgy ez a film az elsőnek a folytatása, de olyan, mintha teljesen más filmet néztem volna...annyi, hogy az alap story ugyanaz. Sajnálom, én nem ilyen folytatásra számítottam. Remélem ha majd meglesz a magyar sinkron, akkor legalább a szöveg alapján jobban fog tetszeni. Most sajnos nem sokat értettem belőle. A twitteren mindenki követel egy harmadik részt... aki meg nem, az meg állítja, hogy H, meg az új csaj sokkal jobbak, mint Babi meg H. Na megoszlanak a vélemények. Bárhogy is...nekem Babi és H a nyerő. Még akkor is, ha ezt a mostani filmet jól elszurták :P
2012. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elárulod mi lesz a vége?:P
2012. jún. 29. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj de hát az úgy nem lesz érdekes, ha majd megnézed végig. :P Különben meg, mivel nem nagyon értettem ugye a spanyol szöveget, ezért lehet van valami fontos dolog, amiért ez lett a vége :P Sok minden azért nekem sem világos a filmből.
2012. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 parducka001 válasza:
Sziasztok,en Spanyolországban élek és tegnap néztem meg a filmet.Valóban nem ezt vártam én sem mint mások..a film tele van érzelemmel de az új lány és Hache között nem forr úgy a levegő ahogy Babi és H között az első részben...egy kicsit bedurvultak a forgatókönyvvel hisz lesz benne megerőszakolás,drogozás utáni teherbeejtés is.Babi és H összejönnek de csak egy vad sex erejéig...remélem hamarosan haza is eljut a film legalább felirattal.Mindenképpen meg kell egyszer nézni de sztem 3.rész már nem lesz.
2012. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vao, terhesség? az rémlik, hogy Gint megerőszakolják... vagy nem rá gondolsz? az a csávó, akit jól agyon ver Hache? nem? de terhességről nem tudtam. És igen, Szörnyű, hogy ilyen vége lett, teljesen kiábrándító. Kérdezhetek valamit? a végén van valami levél, vagyis csak gondolom, hogy az. Fogalmam sincs, hogy miről szól, hiszen nem értettem, de a végén mondd egy olyat Hache, hogy Te quiero. Azt kinek írta, vagy címezte, vagy mondja? :P Idegesítő, hogy nem értem, irigyellek, hogy beszélsz spanyolul. Ez az egyik olyan nyelv, amit szeretnék megtanulni!
2012. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!