Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dvd-n megjelenő filmekre...

Dvd-n megjelenő filmekre ugyanaz a magyar felirat kerül ami a neten is megtalálható?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ugye torrent oldalakon hónapokkal a dvd megjelenés előtt le lehet tölteni a filmet, és ugyebár ezekhez szoktak készíteni magyar feliratot. És a kérdésem az lenne, hogy a dvd kiadásra is ezt a feliratot rakják rá, vagy készítenek hozzá egy újat? Érdekelne ez sorozatokkal kapcsolatban is.
2012. febr. 7. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Azok a feliratok, amik a DVD megjelenés előtt felkerülnek a netre általában "önkéntes" munkák. Akárki fordíthat feliratot, viszont azt vettem észre, hogy ezek a szabad fordítások sok esetben sokkal pontosabbak illetve életszerűbbek, mint a cenzúrázott változatok.

A DVD megjelenés után viszont meg szoktak jelenni a hivatalos verziók is.

2012. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dehogyis. a letölthető feliratokat olyan civil emberek készítették mint te vagy én. a dvd-re meg az ezzel foglalkozó emberek készítik a gyártónál.
2012. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!