Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Tudorok...

Mi a véleményetek a Tudorok sorozatról? Esetleg van kedven szereplőitek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Gyáááá.....irritál,nagyon gáz!

De Boleyn Anna fincsi benne:) nyami-nyami!

2012. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magasan az a sorozat amely szenzációs, remek szereplőkkel,az utóbbi évek legszinvonalasabb sorozata.
2012. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nemrég kezdtem el nézni véletlenül, na azóta már minden kedden várom, hogy legyen :) Megtetszett nagyon, izgalmas, sokszor megrázó, tetszenek a szereplők is. Az Annát alakító színésznő játszik a legjobban szerintem, lehidalok az arckifejezéseitől :D Hát a Henrik meg elég jó pasi. :)
2012. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Én imádom. Csak az utolsó évad utolsó két részét láttam először,mert akkor lett hbo-nk. De amióta adják az m1-en,mindig nézem.

kedvenc szereplő? Hú,sok van. Aragóniai Katalin,Morus Tamás, Boleyn Anna,és Henrik legjobb barátja,na az irtó jó pasi :) Pont ma végezték ki Annát,ez elég nyomasztó rész volt,kicsit sajnáltam őt.

2012. febr. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétségkívül zseniális sorozat, rendkívül izgalmas és amellett történelem hű, végre valami olyan megy a televízióban, ami megüti a mércét.

Szerintem VIII.Henrik-et alakító Jonathan Rhys Meyers fantasztikus, már más filmeire is rákerestem, Boleyn Anna pedig tagadhatatlanul baromi jó csaj.

2012. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
29%
Nagyon jó, nekem tetszik történelmileg többé-kevésbé hiteles is, bár sajnálom, hogy egyes történelmileg nagyon fontos okokra nem térnek ki részletesebben - pl. házasságok, válások, szakadás - bár tudom, hogy egy sorozatba nem férhet bele minden. Nekem a szereplők közül a kedvencem egyértelműen Sarah Bolger, azaz a későbbi I. Mária angol királynő, nagyon szép, valahogy ilyennek képzel el az ember egy hercegnőt. A valós személyiségek közül, akik a filmben is megjelennek, nekem a király is szimpatikus - én megértem a dilemmáját - Mórus Tamás is, és Mária.
2012. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!