Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » X-men: Most akkor mikor...

X-men: Most akkor mikor bénult le X-professzor?

Figyelt kérdés

Az utolsó rész végén('Az elsők') már tolószékben ül és búcsúzik az ügynöktől, de a 3. rész úgy kezdődik, hogy 20 évvel azelőtt X és Magneto barátokként együtt mennek Jean-ék házához megnézni a kis Jeant, és ott még 2 lábon jár.


Ez egy hatalmas sztori-baki?


2012. febr. 11. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert össze-vissza váltogatják a rendezőket. A 3.-at nem ugyan az rendezte, mint az első kettőt, a Kezdeteket megint egy harmadik, a legutolsót pedig egy negyedik. Nem csoda, ha nem koherens a történek. Ha komolyan érdekel, a képregényben érdemes utána nézni.
2012. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy figyelmetlenségből adódott, de azért ez igen komoly "háttér áttekintési hiányosság" és hiba a stábtól, a rendezőtől, a forgatókönyvíróktól, egy ilyen folytatásos fimnél, meg nagyon gáz.

Nem volt 4 napjuk, hogy áttanulmányozzák az eddig kijött részeket? Sokk :)

2012. febr. 11. 14:07
 3/8 anonim válasza:
73%
Kövezzetek meg, de én úgy emlékszem, hogy Az elsők nem legvégén, hanem még előtte az van, hogy az az ügynökcsajszi vagy ki rálő Magnetora, de ő kézzel kivédekezi és a golyó gellert kapva eltalálja Xavier gerincét. és akkor ezzel kitaláltak egy verziót, hogy hogyan bénult le X professzor, nem??
2012. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, így van, és a befejező képekben pedig már tolószékes.

Csak mondom, hogy van az a rész, ami úgy kezdődik, hogy 20 évvel ezelőtt... kicsi Jean-néknél.. fent írom.

Na és azért nem stimmel az egész "hogyan is bénult le Xavier", mert már mutatták, hogy valahogy az elmúlt 20 év alatt kellett neki, és nem a 20-as évei elején.

2012. febr. 13. 21:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg még a Magneto-val megszakadt kapcsolatának időbeli elhelyezésével is ugyanez a helyzet, mert Jean-ékhoz nagy barátokként mentek, de 'Az Elsők'-rész végén, pedig már mutatják, hogy Magneto külön akciókban fog kezdeni és megy is Mistique-ért a börtönbe..
2012. febr. 13. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne próbáljatok az X-men filmekben túl sok logikát keresni. Azt, hogy rengeteget változtattak a képregényhez képest, még el lehet fogadni - a képregény nagyon hosszú, több univerzuma is van, több történet, elhiszem, hogy nehéz lenne filmben megcsinálni.

Az viszont annál nagyobb baj, hogy még a filmeken belül sincs logika. Nem csak a professzor lebénulása a baki. Emma Frost a Wolverine filmben fiatal lány, a professzor pedig már benne jár a korban. Erre hirtelen az Elsőkben Emma már felnőtt nő, és legalább egyidős a professzorral, ha nem idősebb.

Akkor ott van Havok, aki egyébként Scott öccse. Akkor most hogy is került az Elsőkbe? Nem hiszem el hogy mást nem tudtak volna odatenni.

És még sorolhatnám... Engem személy szerint eléggé zavar, hogy sok szereplőt durván elmásítottak. Nem ott vannak, ahol lenniük kéne, na... :D Pl. Gambit, aki nekem az egyik kedvencem... A filmben meg, pfff...

De a legnagyobb kérdésem mégis az, hogy Mystique miért meztelenkedik??? Semmi oka rá.


Szóval ne lepődj meg ezen a bakin. :D

2012. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz!:) Ezt én sem értettem, hogy neki a bőre a ruhája vagy mi??
2012. febr. 16. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem! :D A képregényben is, és minden más, nem filmes változatban is rendes ruhákat visel. Nagyon is csinos ruhákat! :)))

Oh és egyébként a bőre sem ilyen gyíkszerű, szép, sima bőre van, mint egy rendes embernek, csak kék.

A filmekben ezért nem is szeretem annyira a karakterét. Máshol azonban az egyik kedvencem. :)

2012. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!