Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Doctor Who" cimu sorozatban...

A "Doctor Who" cimu sorozatban mi doctor igazi neve?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs neve .

Ha a szinészre gondolsz aki jártsza: [link]

2012. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a szineszekre gondolok , akik jatszak , hanem az o igazi nevere. es biztosan van neki mert az egyik csajnak megmondta .
2012. febr. 13. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyebár a Doctor neve az egyik legfontosabb titok az univerzumban, és a válasz A Kérdésre (Doctor Who?). Valószínüleg a választ megkapjuk az elkövetkező évadok valamelyikében, de addig is a Doctor igazi neve a következő:

Chrístõdavõreendiamondhærtmallõupdrac39;firedelúnmiancuimhne de Lœngbærrow


Bár őszintén én sokkal jobban örülnék 42-nek.

2012. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha megtudjuk az spoiler, már maga a film címe is az, hogy: ki vagy doki, akkor valszeg a sorozatban nem fogjuk megtudni, hogy mi az igazi neve, ha majd néhány év múlva befejezik a sorozatot, akkor az utolsó mondat szinte tuti ez lesz

- az én nevem .....

2013. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előzző vagyok.... nah és akkor fogjuk megtudni a nevét, bár azzal már semmit sem érünk...
2013. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk és nagy valószínűséggel nem is fogjuk megtudni, hiszen akkor értelmét vesztené a sorozat címe
2014. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt még azok sem tudják, akik csinálják a sorozatot.. :D
2015. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!