Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Paranormal Activity?

Paranormal Activity?

Figyelt kérdés
Mondjátok már el hogy miről szól ez a film és hogy miért mondják hogy ilyen rohadt ilyesztő, még ha egyesek szerint nem is, de a legtöbben azt mondják. Mitől olyan félelmetes, híres. Érthető, értelmes választ várok attól aki látta a filmet.
2012. febr. 15. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Láttam a filmet, és a véleményem annyi róla hogy egy kalap sz.r! Nem félelmetes hanem még unalmas is, nem történik benne semmi, csak néha alvás közben léptek hallatszanak vagy felkapcsolódok a villany...és ezt az egészet egy kamerával rögzítik...a végén meg meghal a férfi és a nő. kb 10 másodperc izgalmas rész :D persze ha ez az életben megtörténne velem nagyon betojnék..de így filmen keresztül nem, akár hogy is beleéltem magam, max attól féltem hogy majd hírtelen előugrik valami amikor nem számítok rá, de még olyan se volt...
2012. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első téved , merthogy 1 rohadt nagy kalap tevesz*är . igazábol , unalmas.
2012. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak kicsit tévedtem, bocsi :D
2012. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval a film ilyesztő, de nem ugrik elő semmi és unalmas... Meg hogy nem szeretnéd hogy történne veled ilyesmi. És mi az a 10 másodperc izgalmas rész, és miért mondják hogy 3 befejezése van a filmnek?:D
2012. febr. 16. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ijesztő, hanem unalmas :D a 10 mp izgalmas részt arra értettem, amikor a végén meghal a 2 szereplő (vagyis a csajt megszállja a démon vagy mi és megöli a pasit...


itt a link

http://www.youtube.com/watch?v=KdPd4iGzGEs

2012. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KökiTerminál válasza:
Hát a fűrésznél durvább szerntem XD
2012. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Háát, most néztem meg, de rendesen beszartam... xD

Én nem félek ezektől a pofánkba öntik a 100 liter vért horror néven, sokkal ilyesztőbben az ilyen "pszihés" filmek (bocs ha hülyeséget írtam, de nem vagyok jó a "szakszavakban").

Amúgy én is csak hallottam hogy húú, ilyesztő meg minden, hát... szerintem tényleg az. xD

Jó, hogy másoknak unalmas volt...

2012. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!