Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon mi lehet a film címe?

Vajon mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve láttam részleteket egy filmből aminek a címére azóta is próbálok rájönni, remélem tudtok segíteni. Pár jelenetre emlékszem:

1. 4 srác egy lány tábort követ és egy folyó parton vannak és nincs pénzük csónak bérlésre ezért egy régi trabantot alakítanak át és azt használják csónaknak.

2. A srácok átkutatják a lányok sátrait és az egyikben találnak egy bilincset és kiderül hogy a táborvezető lányának a sátrában találták a bilincset.

3. Amikor az egyik srác és a táborvezető lánya futnak táborvezető elöl berohannak egy wc-be hogy elbújjanak és ott a srác elcsúszik és a lány úgy bilincseli oda az egyik wc-hez hogy a srác feje kilógott a wc ajtó alól és közben a táborvezető lánya kielégítette magát a srác farkával miközben az nem tudott megmozdulni, és miután a lány végzett egy wc papír gurigát rakott a srác farkára és átmászott a másik wc fülkébe és amikor már ott volt a táborvezető kiment mint ha mi sem történt volna.

Sajnos csak ennyire emlékszem a filmből. Remélem tudtok segíteni. A film szerintem 2003-2004-es készítésű lehet. 16-os karikás volt. Hasonlított a Cool Túrára. Köszönöm


2012. febr. 15. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hangyák a gatyában?
2012. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az a film, de azért köszönöm a választ! :)
2012. febr. 16. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán már elavult a kérdés, de most akadtam rá véletlenül s mivel ismerem a filmet így gondoltam megválaszolom.


Vadvizi Kalandok címen adta valamelyik kereskedelmi tv, talán akkor egyszer és utoljára (legalábbis én nem láttam tv ben többször). Cseh vígjáték 2006 ból. Eredeti címe Raftáci

2016. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!