Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Linkeroever" (left bank/sze...

Konnerth kérdése:

A "Linkeroever" (left bank/szellemház) 2008-as történetét ismeri valaki?

Figyelt kérdés
A kérdésem igazából az lenne hogy valaki letudná írni ennek a filmnek a történetét? Megnéztem az eredeti nyelven (nem tudtam beállítani hozzá a magyar feliratot...). Alapból értem a holland nyelve de a filmben nagyon motyogtak ezért nem értettem. A neten is rá kerestem a történetére de sehol semmi. Kérem aki látta a filmet írja le legyenszives hogy miről szól. Előre is köszönet :)
2012. febr. 17. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Linkeroever (aka Left bank) 2008

Marie egy fiatal sportoló összeomlik, és úgy dönt hogy barátjával beköltözik egy a Left Bank-ban található lakásba. A szenvedélyes kapcsolat úgy tűnik segít problémáit feloldani miközben felfedezi, hogy az az előző bérlő titokzatos körülmények között eltűnt. A bizalmatlanság és a kétségbeesés idővel rémálommá válik számára...

Linkeroever Antwerpen egyik városrésze. Jelentése: "Bal part",

utalva arra, hogy a város nagyrészt a Schelde folyó jobb partján terül el.

Remek,feszült belga horror,a Linkeroever tulajdonképpen egy tipikus népi mese,olyan Rosmary's baby érzéssel,és bizony tartogat a nézö számára egy marék valódi hidegrázást!

2012. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajna a válaszodból még nem jöttem rá konkrétan a történetére. Jellemzőket én is találtam de ne konkrét történetet. És a magyarázatod alapján arra következtetek hogy te is internetről szedted...Ezt am én is megtaláltam :) De azért köszi :)
2012. febr. 18. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg még ilyet találtam : [link]
2012. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!