Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért alakították át a Star...

Miért alakították át a Star Wars VI. részét?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és először a Star Wars VI. részét 10 éves korom körül néztem meg. És emlékeztem rá, hogy a film végén Luke még rámosolyog Yoda mester, Obi-Wan, és Anakin (Luke apja) szellemére, ők meg visszamosolyognak rá. De Anakin szelleme itt az a karakter volt, aki meghalt ebben az utolsó részben. Tehát öregkorában mutatta már a szellemét a film. És itt jön a csavar. Ma megnéztem még egyszer a filmet, mondom talán 18 éves fejjel jobban meg fogom érteni a sztorit. Ezt a VI. részt már torrentes oldalról töltöttem le, és jobb minőségűnek volt titulálva, mint mondjuk az 1997-ben megjelent verzió. Megnézem a filmet, és a végén kíváncsi is voltam, hogy milyen ez a szellemes mosolygós jelenet. Ugyanaz, mint régen, ott van Yoda, Obi-Wan, egyszer csak feltűnik Anakin is, de nem az öregkori alakjában, hanem abban a figurában, amelyik a III. részben szerepelt. Nem azért mondom, de engem nagyon idegesít, hogy ezt így átalakították. Ti hogyan vélekedtek erről?
2012. febr. 19. 01:44
1 2
 1/11 bánomisén ***** válasza:

Így: Grrrrrrrrrrrrrr...


Tényleg kicserélték Anakin öregkori alakját fiatalkorira? És Ovi-Wan meg Yoda maradt idős? Teljesen logikátlan.

2012. febr. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bánomisén ***** válasza:

*

Obi-Wan - bocs

2012. febr. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez még hagyján, itt csak kicserélték az újabb színészre. Mondjuk logikailag - ha lehet ilyesmiről beszélni egy mesefilmnél - öregkorában halt meg, szóval nem tudom miért a fiatalkori szellemét látjuk, de mindegy.


Ettől sokkal nagyobb baromságokat is tettek bele utólag. A leggagyibb változtatás szerintem a 4. részben van, amikor megváltoztatták úgy a jelenetet, hogy a kocsmában nem Han Solo lőjön először (mert olyat csak a rossz fiúk csinálnak), hanem az a tüskésfejű, így már szabad lőnie Hannak is. De rohadt béna lett a számítógépes modell, ha akarsz röhögve sírni feltétlenül nézd meg.

2012. febr. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy Greedo (tüskefejű) lőtt először :D
2012. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is. Az egész star wars úgy jó, ahogy van. Az eredeti volt mindig is a legjobb. Hülyeség rajta változtatni, csak elcseszik vele az egészet.
2012. febr. 19. 13:54
 6/11 bánomisén ***** válasza:
Köszönöm, az eredeti Star Wars nekem tökéletesen megfelel, látni sem akarom a felújított változatokat.
2012. febr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jujj,de durva!:D:D

Linkeket tudtok küldeni?:) (Csak online filmnézés szinten...)

2012. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én is torrentes oldalról töltöttem le. :/
2012. febr. 20. 19:10
 9/11 A kérdező kommentje:
2012. febr. 20. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Han shot first - starwars (Original vs Special Edition) (laserdisc 1995 and 1997)

http://www.youtube.com/watch?v=-qWoTWd_nRw


Greedo vs. Han Solo (Blu-ray)

http://www.youtube.com/watch?v=acdsNhjw9SQ

2012. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!