Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 3D mozi? Mit nézzünk?

3D mozi? Mit nézzünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tesómmal kaptunk ajándék mozijegyet karácsonyra az egyik rokontól... A dolgot nehezíti, hogy csak 3D filmet lehet nézni. Na most én 15 éves lány vagyok, ő 14 éves fiú. Nem tudnátok javasolni valami olyan filmet, amit érdemes lenne megnézni?NEM IMAX. előre is köszi!
2012. febr. 19. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok rajzfilm van amit érdemes megnézni.Vagy nézzétek meg a journey 2 the mysterious island-t.Nem fogtok csalódni.
2012. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

igaz már nem megy a moziban, de az őrzők legandája c. animációs filmet ajánlom, az érte el nálam a legjobb hatást... azonban azt tudom javasolni, hogy mindenképpen animációsat, mert a filmben nem mindig érzékelhető, vagy egyszerűen gyenge... /mondjuk AVATAR az nagyon jó volt/

tehát megéri kipróbálni mindenképpen...

2012. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!