Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez? Leírtam amire...

Melyik film ez? Leírtam amire a tartalmából és a címéből emlékszem.

Figyelt kérdés

Romantikus filmek között találtam, talán 2 éve. A címére nem emlékszem, csak annyira, hogy egyetlen szóból állt, ami tlán egy név volt( nem a Keith !!). Amire a tartalmából emlékszem az az, hogy egy fiú szerelmes volt egy szép lányba, a városukban több lány is eltűnt, úgy tudta mindenki hogy meghaltak( arra nem emlékszem hogy tényleg meghaltak-e),és az a lány is eltűnt, akit a fiú szeretett, egy kocsiban vitték el egy éjjel, és a hátsó ablakot püfölte meg sikoltozott, de később kiderült,hogy megrendezett volt az eltűnése,meg hogy volt egy furcsa ház a városban, aminek az ablakán mindig leskelődött kifelé valaki, meg a film végén megöltek valakit.

Sajnos nem sok, de ennyi maradt meg belőle. Remélem valaki tud segíteni !


2012. febr. 20. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
KEITH 2008 TARTALOM:Natalie-nak minden bejött az elmúlt időszakban: évkönyvet szerkeszt, ösztöndíjat kapott a főiskolára, jó eredményeket ér el a sportban, és a közösség "királynője". Azután belép az életébe Keith. A titokzatos és tartózkodó fiú nagy hatással van rá, elvonja a figyelmét a dolgairól. Minél inkább visszahúzódik Keith, annál inkább kíváncsivá teszi Natalie-t, aki megpróbál magyarázatot találni Keith különös viselkedésére. Nem akarja közel engedni magához, ám a szívének képtelen parancsolni. Miközben Natalie világa lassan elemeire hullik szét, mindkettőjük élete örökre megváltozik." (CINEMASTORE)Szia.:)
2012. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nem a Keith..:)
2012. febr. 21. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Első: a Keith valahogy egyáltalán nem hasonlít a leírásra...
2012. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi félre értelmezttem.Itt viszont szét nézhetsz:cinemastore.Lehet év számokkal is keresni.
2012. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!