Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Asterix és Obelix egyik...

Az Asterix és Obelix egyik részében volt egy találós kérdés, mi volt az?

Figyelt kérdés

a filmről van szó..


elmentek Asterix, Obelix és a vén Fehér hajú szakállú varázsló egy barlangba ahol élt egy kb 1000 éves vénember, akitől szükségüük volt egy különleges varázsitalra, amit belekevertek a régibe és akkor osztódtak mármint obelix és asterix osztódott ha megitta.


És a vén 1000 éves ember feltett egy találós kérdést, és csak akkro kapták meg a fiolát ha tudták a választ!


Az a kérdésem, hogy mi volt az a találós kérdés! :)


2012. febr. 22. 18:49
 1/4 anonim válasza:

melyik filmben van? a kleo küldetést megnézheted onlájn ha gondolod :)) (már ha abban van) magyarul s megkeresed, én probáltam, de nem volt türelmem megnézni:


http://www.youtube.com/watch?v=MF291QvMqM4

2012. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezek voltak : )

1.Egy koldusnak volt egy fivére, ez a fivér meghalt. De amíg ez a fivér élt neki nem olt fivére, miért?

2.Nincs nekem se bátyám se húgom, de ennek az embernek a fia az én apám gyereke. Ki ez?

2012. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
volt*
2012. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


azaz amit a 2. mond! :)

2012. febr. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!