Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A legdurvább horrorfilmek?

A legdurvább horrorfilmek?

Figyelt kérdés
Olyanokat várok, ami nem gusztustalan, nem lesz hányingerem, hanem nyomasztó, félelmetes, sötét. Szeretnék valami ilyesmit nézni, ki is választottam a The Descent - A Barlang c. filmet, de sehol se találtam meg a neten. Szóval ötleteket várok nagyon rémisztő horrorfilmekre.
2012. febr. 23. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig az elég véres.
2012. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tudom, nemis a vérrel van a bajom. Hanem az, hogy ne olyan legyen, mint pl az August Undergroun triógia, hogy végig csak gusztustalan kínzás az egész.


Egyébként aki tud, írhat linket a barlang 1-re

2012. febr. 23. 16:28
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :))
2012. febr. 24. 10:48
 5/13 anonim válasza:

a kedvenceim:

A kör-egyedul ezt soha többet nem nézem meg

Paranormal activity-nincs benne semmi olyan, csak az az idegtépő várakozás, h legyem máá vmi:D

Halálos Hallgatás-egy hasbeszélő báburól szól, egy családhoz hivatlanul érkezik, és embereket gyilkol:Dez is inkább a félelmetes hangokra lehet félni:D

Ismeretlen hivás-egy bébiszitter egyedul marad a nagy lakásban 2 gyerekkel, a gyerekek alszanak, és a csajt állandóan zaklatja egy pasika, de nem szól a telefonba csak liheg, meg ilyesmi:)


csak ennyi jutott eszembe, ezek a kedvenceim...

2012. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 christi ***** válasza:

HIVATLANOK-No.1!ez a film nagyon-nagyon tetszett!kb arról szól,hogy egy házaspárt szivatnak,halálra rémisztik valami álarcos gyilkosok!nagyon parázós film,mivel az elején ki volt írva,hogy megtörtént eset megfilmesítése.és még olyan részek voltak benne,hogy...

véres valentin- az arról szól,hogy régen az osztálytársai cikizték meg minden egy srácot.kb 10 év múlva elkezdi gyilkolni az osztályából a csajokat.csak egy csajt hagyott életbe,mert az volt a szerelme

kör-először nem féltem annyira

halálos hallgatás-az egy jó film.fordulatos!

tükrök- a tükörképük gyilkolja az embereket.eléggé féltem utána tükörbe nézni!=)

credo-ez nem annyira horror inkább thriller. arról szól,hogy egyetemisták elmennek egy elhagyatott katolikusz kollégiumba és valami démon sorra gyilkolja ott őket.a végén kiderül,hogy a csaj hal meg.

2012. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2012. febr. 24. 18:04
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a leírtak közül a Paranormal Activity 1-et láttam, és számomra ne volt félelmetes.
2012. febr. 24. 18:06
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]

eszt nézd meg nagyon izgalmas ha még nem láttad ne hagyd ki

2012. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ragyogás, nagyon durva...nem nézem meg többet xD
2012. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!