Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Félelem és...

Mi a véleményed a Félelem és reszketés Las Vegasban című filmről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. febr. 23. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

tetszett.

könyvben is elolvastam.

a látvány a rendezés,meg hogyisírjam:) a lehető leghitelesebb amit eddig filmben láttam.

2012. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Csak az első 20 percét láttam, de addig csak az a mondat jutott eszembe, hogy Johnny Depp egy állat. :D
2012. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas mindfuck az egész film, de közben mégis túlmutat magán, én imádom.
2012. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! A kedvenc filmem. Legalább 60x láttam, de Johnny Depp és Benicio Del Toro valami eszméletlent játszik benne! Mindig mást mutat nekem ez a film, akárhányszor nézem meg.(még egy idézet is díszeleg rajtam a filmből)

Az a baj, hogy sok ember csak addig jut el, hogy egy elvont, drogos film, pedig ezen bőven túlmutat ez az alkotás.(pláne, hogy igaz történet alapján van).

Mindenkinek ajánlom, aki megtapasztalná kívülről ezt az életérzést és a film mondanivalóját is megérti.

2012. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!