Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni online az...

Hol tudom megnézni online az emberi százlábút?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak véleményeket találok, tudnátok küldeni kérlek 1 linket? :S
2012. febr. 23. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább ne nézd meg...
2012. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik barátom mondta, hogy elvileg tök jó, de biztos nem bírom végignézni. Ha végignézem Vele akkor kapok 1 tábla csokit :DDD Most azt a 1.5 órát szerintem simán megéri az életemből. (Egyébként is aranyos a srác :S)
2012. febr. 23. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy , nenézdmeg .. amugy tudtomal nincs ráá magyar szinkron.
2012. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá szinkron, én annó feliratot sem találtam, egyébként meg elég sz@r film. Én lányok vagyok, megnéztem, közben ettem is (azt írták a neten, hogy az amcsik felváltva mentek ki hányni a moziból), és elmondhatom, hogy akkora logikai bakik vannak benne, hogy egyáltalán nem ijesztő, csak baromság. Én úgy töltöttem le, hogy beírtam google-be, hogy "human centipede download", de ha azt ütöd be, hogy "emberi százlábú letöltés", erre is biztos, hogy ad ki linkeket.
2012. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!