Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek koreai vagy japán...

Ismertek koreai vagy japán yaoi doramákat, sorozatokat amihez van felirat és tudom online nézni?

Figyelt kérdés
Ha nincs hozzá felirat az se baj. Sok yaoi animét láttam már de kipróbálnám a doramákat is. Előre is köszi:)
2012. febr. 25. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Online szerintem nem tudsz ilyeneket nézni, max coat westet, de gondolom inkább a romantikusabb érdekel. Van egy japán film a Takumi kun. 5 részes. Az első 3-at azt hiszem letudod tölteni Yaoiordenen.
2012. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yaoiordenen keresgélj, ott van néhány :) bár online sajnos nem tudod megnézni :/
2012. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

viszont indára is feltöltöttek pár yaoi doramát felirattal. Ha jól tudom mindet a yaoiorden-ről szedte, bár ebben nem vagyok biztos.


Ai No Kotodama: [link]

15: [link]

[link] _1

2012. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rulikowski válasza:

viki.com


A használata aki még nem ismeri>>>>>>>



Beírod a keresőbe, a sorozat címét , aztán alatta ki adja, arra rámész, aztán megjelennek ilyen képek a BOF-ból és mellette egy ismertető angol nyelven. Ez alatt egy szürke sávban van 4 kis négyzet vagy mi. :D Az első négyzetbe az van írva, hogy "Main a másodikba, az, hogy "?Videos"(a kérdő jel helyén a sorozat részeinek száma van) Rákattintasz a "?Videos"-ra és akkor kiadja a részeket. Megkeresed azt a részt amit nézni akarsz, mindegyik videó úgy van beállítva, hogy angol nyelven kezdi el feliratozni a videókat. A videó jobb alsó sarkába van 2 kis kocka. Az egyikbe az van írva, hogy"KO". Ezzel nem kell foglalkoznod. A "KO" kocka alatt van még egy amibe az van írva, hogy "EN". Rámész arra amelyikre az van írva, hogy "EN". Ekkor kiad egy csomó nyelvet. Megkeresed a magyart és rákkatintasz. Ha ezután sem kezdi el magyarul feliratozni a videót, akkor újra menj rá, hogy "EN". Az első sorba az lesz kiírva, hogy Magyar 100%, mellette pedig van még valami. Ha mellé az van kiírva, hogy "Turn Off" akkor feliratozni fogja magyarul, ha az van kiírva, hogy "Turn On", akkor kattints rá, és azt fogja kiírni, hogy "Turn Off" és akkor már nézheted is.

2012. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!