Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok írni nekem érzelemre...

Tudnátok írni nekem érzelemre ható filmeket? Jöhet romantikus, dráma, thiller, mindenféle. A lényeg hogy jó legyen, legyen értelme végignézni.

Figyelt kérdés
Leírnátok mellé, hogy rátok hogy hatott, és mi a véleményetek a filmről? Köszi előre is.
2012. febr. 26. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

The Notebook

The Grey

The Boy in the Striped Pajamas

Avatar

The Green Mile

Inception

City of Angels

Changeling

Man on Fire

Keith

Requiem for a Dream

Butterfly Effect

The Basketball Diaries

Revolutionary Road

The Brave

Titanic


Most ennyi jutott eszembe:D Ezek között van mindenféle, van köztük, ami elgondolkodtatott, vagy csak nagyon szép a történetük.

A közös bennük, hogy mindegyiken nagyon sokat sírtam:D Persze lehet, hogy te nem, de szerintem ezek között van olyan, ami megérint.

2012. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

További filmek amelyeken sírni lehet, ráadásul igaz történetek, kivéve az emlékezz rám, ( az talán csak részben)

Emlékezz rám

Fogadom

127 óra

És nagyon ajánlom a Sanctumot, az egy kalandfilm, nem tudom hogy hallottál-e már róla. Ez is igaz történet alapján készült.

Ne foglalkozz véleményekkel, és értékelésekkel, ezek igazán kiváló filmek! :)

2012. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2012. ápr. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!