Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted milyen film a Zombi...

Szerinted milyen film a Zombi (Lucio Fulci)?

Figyelt kérdés
mindenki lehordja,hogy szar,vontatott,pedig szerintem a zombihorrorok közül ez az egyik legértékelhetőbb.vélemények?
2012. febr. 26. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
A cápás jelenet miatt mindenképpen emlékezetes. Nekem sajnos nem igazán jött be. Nekem túlságosan naturális. Harmadik-negyedik alkalomra sikerült végignéznem. Ugyanakkor aki szereti az igazán durva gore-t, annak valódi csemege. Lucio Fulci valóban nem a sztorikról híres. :)
2012. febr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
inkább az effektek miatt mondom,mert olyanokat más zombifilmekben nemigazán láttam.azok jók lettek,nekem a történet is bejött,bár tényleg nem lett túl ötletes.
2012. márc. 1. 09:14
 3/23 soldierdan ***** válasza:
100%
Szerintem is egy egész jó film. Mind az meg van benne ami a mai zombis filmekben egyáltalán nincs(jobb effektek,történet stb.)
2012. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 soldierdan ***** válasza:
100%
amúgy valaki megtudná mondani honnan szerezhetném be magyarul ? xD
2012. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 soldierdan ***** válasza:
100%
Különben is a film lépontozóit ha megkérdezed : "hogy na akkor mi a jó horrorfilm" 100%-uk a Zombieland-et fogja mondani ami egy trágya -.-
2012. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
dettó!utálom azt a szart!bár a horrormirror blog szerkesztője egyaránt utálja mindkettőt.
2012. márc. 14. 18:58
 7/23 soldierdan ***** válasza:
100%
A horrormirror egy fos ! Szinte mindegyik filmet leszarozza de pl a "Death Valley"-t meg isteníti ami szintén egy kalap sz@r
2012. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
azért én nem mondanám fosnak,mert egy csomó jó horrort ott ismertem meg,de a top 10-es listáján a szerb film foglalja el az első helyet,az szerintem nagyon túlzás.meg rengeteg cikkjében mond saját magának ellent,de attól még azért nem mondanám fosnak.olyan közepes.
2012. márc. 15. 15:21
 9/23 soldierdan ***** válasza:
100%
szerb film ? xD ez vicc....... Végül is akárki mondhat amit akar ha neked tetszik akkor tetszik a többi meg azt sem tudja miről szól csak néznek egy 2 percet aztán mennek Zombie"fos"land-et nézni
2012. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

nem mondtam,hogy a szerb film tetszik.egyszer

nézhető,de egy ilyen "éllistára" feltenni,amin kapásból láthatjuk LV Vomit gore-ját meg a Begottent,stb.,ott nem értem,hogy mit keres ELSŐ(!)helyen a szerb film.

2012. márc. 19. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!