Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Saját dvd-n nem megy tovább...

Saját dvd-n nem megy tovább kb 105 percnél. A dvdre elvileg 120 perc férne rá, sőt divx formátumban van, szóval többnek is rá kéne férnie. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sérült a lemez vagy a lemezre való kiírásnál hiba történt. Ha gyenge a lejátszód letapogatója az is okozhat ilyen problémát.
2012. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már többszür volt ez a probléma, akkor bontottam i a dvd-t, amugy sony, nem egy olcsó. A lejátszó nagyon profi, drága darab. Lehet, hogy a íróprogrammal van baj? Én ashampooval csináltam.
2012. febr. 27. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A Sony-ról nekem nincsenek jó tapasztalataim és a nagyon profi és drága cuccok általában sokkal érzékenyebbek, mint az olcsó no-name lejátszók. Nekem egy sima Hyunday lejátszóm van, mindent megeszik és a halálra karcolt lemezt is lejátssza. Ismerősöm, pont egy Sony házimozi rendszerrel átlag fél évente jár vissza a boltba/szervízbe.
2012. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!