Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kaichou wa Maid-sama -nak...

IGetBored kérdése:

A Kaichou wa Maid-sama -nak lesz 2. évadja?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már, hogy lesz meg hogy nem lesz, olyasmit is hogy áprilisban jön a 2. évad... Sűrgősen rá kell jönnöm nagyon szeretem ezt az animet és belepusztolok ha nem lesz 2. évadja, de legalább nem várok hiába. Ha valaki esetleg jobban informált mint én írja meg! Köszi

2012. febr. 26. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

26 rész meg 2 special van eddig , ha lesz se mostanában mert nemnhallotam róla .

"Sűrgősen rá kell jönnöm nagyon szeretem ezt az animet és belepusztolok ha nem lesz 2. évadja" - Énis igy voltam az Angel Beats!-el a Sekirei-vel(3évad(?)) Kampfer-el , Mayo Chiki-vel , bár annak még lehet ..

ÖSzintén sok középszerü shounen szart kéne lelöni .. pl a bleach aizen halála ota 1 s*ar! SZVSZ!

2012. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a bleach és társai lehet, hogy szarok, de sokan nézik, és abban van a bevétel, szóval nem mostanában törlik :D

A fenti animéről egyelőre nem tudni, vannak hírek, hogy talán lesz második évad, hivatalos bejelentség nincs, nyárig néztem a várható animéket, de nem szerepelt - persze még változhat, de szerintem nem idén lesz.

Elkeseredni azért nem kell, sokszor várni kell 1-2 évet két évad/sorozat között. :D

De emlékeim szerint a manga tovább van, nem? Miért nem olvasod el azt addig?

2012. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig kedves második , jövöhónapban abbahagyják 1 jó idöre a Bleachet!

Sztem már aizen halálánal ezt kellet volna tenni , de most tényleg megteszik .

US-en is fentvolt multkor : A sorozatból Márciusban befejeződik! Több éves szünetre indul.

2012. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak kibírom valahogy :(

A másodiknak: a mangában nekem nem jön annyira az egész, ezért nemis szoktam nagyon mangázni..

2012. febr. 28. 16:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát felőlem aztán törölhetik, és nem tok hozzá szólni, mert elképzelésem sincs ki az az aizen. xD nem csak a bleach-re mondtam, hanem a hasonszőrű maratoni szappanopera sorozatokra, van még sok ilyen, nagy marchendise-zal. :D

Hát ha a manga nem pálya, kakor sajnos marad a várakozás, figyeld az újakat, hátha. :D

2012. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én is nézem a sorozatot. Értesüléseim szerint japánban már adják a második évadot, de nem tudni h mikor lesz magyarul is. Manga csak angolul van, és én épp most olvasom. Merem ajánlani az elejétől ugyanis nem minden úgy törént ahogy az az animében volt. Pl.: (csak az érdeklődésed felkeltése végett) kihagyták azt a rész amikor az insaválogatáson Usui és Tora beszélget. Kifejezetten kétértelmű beszélgetés volt. Valamint azt is h Usunak van egy bátyja (bár nem látjuk de beszélnek róla). Szóval merem ajánlani. :D
2012. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*inas
2012. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gluho válasza:
Én sem tudok második évadról pedig egyik kedvencem:(...(de Aizen nem halt meg, csak elzárták vagy mi xd)
2013. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kíra24 válasza:
aizen tényleg nem halt meg mert ő lett a gonosz!!!
2013. aug. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szofie16 válasza:

hát én mangában láttam és néztem meg az első évadot

nade második?? és mi az hogy usui-nak vam bátyja? és miért nem mutatták?

2014. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!