Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek 1 mesét ami régen...

Keresek 1 mesét ami régen ment a tvben talán a 80 -as évek végén, Vámpír volt benne Dr Zimbeg talán és volt 2 vámpír nővére egy mumifikált nyuszi, egy vámpírrá vált breki és egy csontváz fejű kutyus Vagy Cseh, vagy Szlovák, vagy talán szerb?

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Rémségek kicsiny boltha, transsylania, hasonló néven futott, és már erősen 90-es évek közepe-vége, kereskedelmi csatornákon. :D

Legalábbis szerintem erre gondolsz. Hogy beszerezni be lehet-e azt nem tudom, elég nehézkes sajnos, van egy pár akkoriból, amit körözök. :(

2012. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint boltja és nem boltha vagy bolha vagy ilyesmi. :D
2012. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az amire gondoltok,azokat a meséket én is ismerem:(Ez elég különleges mese volt ,de csak 1x adták le a tv-ben.
2012. febr. 29. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor sztem a leírásod nem jó. Rémségek kicsiny boltjában Zitbag.nek hívták a főszereplőt, a 2 vámpír ugyan csak szomszéd volt, am Naftalin nővérek, a Zombinyuszit használták a kísérletekhez, és a Horrifido nevű csontvázkutya volt a főnök asszem. :D

[link]

Szóval szerintem gondolkodj részleteken, ha nem ez az, mert a leírás erre passzol, a békát leszámítva, de régen volt már, szóval béka is lehet benne. :D

Ha mondasz még valami róla, próbálok segíteni, hátha rájövök. :D

2012. febr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!