Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted melyik nemzet...

Szerinted melyik nemzet csinál gagyi és melyik jó horror filmeket (ez nemcsak az effektekre értendő)?

Figyelt kérdés

ja,és melyikről nemtudsz véleményt mondani?

nálam a szempontok a félelemkeltés,a történet eredetisége és az effektek(is)

szerintem:

Angolok-Franciák-Németek gagyit

Olaszok-Japánok jót,Amerikaiak meg hol jót,hol rosszat

Spanyolokról-Kanadaiakról nemtudok véleményt mondani(ha valaki tudna,akkor közölje :)


2012. márc. 3. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt annyira nem lehet nemzethez kötni, sok függ magától a történettől és a rendezőtől is.

Például azzal nem értek egyet, hogy a franciák gagyit csinálnának. Bár nyilván láttam olyat is tőlük, ami nem fogott meg. Viszont pl. Az árvaház tetszett, meg a Betolakodó is (A l'intérieur).

Félni nem féltem ezeken se (mert mint írtad neked a félelemkeltés a lényeg), de pl. a Betolakodó elég izgis volt. Az Árvaházban meg tetszett a végén a csavar.

2012. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A németektől nekem az Anatomy nagyon bejött mint horror.

Ugyanakkor Japánok elsőségét szerintem nem lehet elvenni! Amcsik is tőlük lopnak rengeteget!

Olasz horror meg most nem ugrik be egy sem :)


Ha nagy átlagban nézzük akkor egyetértek az olasz kivételével. Hacsak nem írsz pár jó példát :)

2012. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Olasz horrorra?hm,a Pokol hét kapuja és a Cannibal Holocaust szerintem remek :)

még vannak,majd ha jut eszembe még írok.

2012. márc. 4. 09:59
 4/10 soldierdan ***** válasza:

Legjobbak: Olasz,Japán

Legszarabbak: Magyar, Amcsi

2012. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:D nem is láttam még magyar horrort :D

az amcsik szerintem sokszínűek,van elég sok jó filmük is.

a Gyilkos bennünk pl szerintem az egyik legötletesebb horror,azt figyelmedbe is ajánlom.

de egyébként egyetértek.

2012. ápr. 11. 14:39
 6/10 soldierdan ***** válasza:
Hmm. kösz meg fogom nézni :) A Taxidermia-t horrorként sorolják de szerintem szánalmas.
2012. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

fúú,az nem horror,max vmi művészfilm,de én nem igazán értem,hogy miről szól :(

azért az effektek abban sem rosszak.

2012. ápr. 11. 16:16
 8/10 vargaB ***** válasza:

Nálam az angolok és a franciák járnak az élen. Hogy miért?

Angol: Eden lake, Fekete ruhás nő. Az emberi százlábút csak azért említeném, mert a története nagyonjó. Az más kérdés, hogy kit hogyan sokkolt.

Franciák: Mártírok a kedvenc, A betolakodó, Magasfeszültség

Kanada, de ennél a filmnél is a Mártírok rendezője van jelen: The Tall Man

Japánok: furcsák. vannak jó filmjeik, deáltalában a 3 m-es szörnyek dominálnak :/

2012. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az angoloktól össz-vissz az Eden Lake tetszett nekem,de szerintem nem lehet kijelenteni,hogy ők otthon vannak a horrorban,mert nem,nem értenek hozzá,(Amúgy az Eden Lake thriller).
2012. aug. 20. 20:55
 10/10 vargaB ***** válasza:
igazad van, az eden lake thriller... csak én már annyira összekapcsoltam a kettőt. igazából jobban szeretem a thrillert.
2012. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!