Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felismeri-e valaki ezt a...

Kazsemestor kérdése:

Felismeri-e valaki ezt a speciális G. I. Joe részt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Emlékszem még gyerekkoromban láttam 1 G.I.Joe részt.Ez lehet,hogy valami hosszabb lélegzetvételű,inkább film volt.Ja egyébként rajzfilmről beszélek.

Valami olyasmiről szólt,hogy a Joek valami hegy tetején voltak,talán valami vulkánon.És volt ott 1 indián csávó is,aki meg tud idézni a vulkánból valamit és az kitör onnan,valami sárkányféleség,ráfúj valami sugárzást 1 műholdra,ami szétszórja a sugarakat és ezzel valami pajzsot generál a támaszpont fölé.Közben a kobrák támadnak ezerrel és a pajzsot próbálják meg ledönteni,vagyis a sugarat továbbító valamiket,de a végén nem sikerül.

Kb ennyire emlékszem...

Valaki felismeri?



2012. márc. 6. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kering egy G. I. Joe rajzfilm vaterán, de számomra valószínűbb, hogy a rajzfilmsorozatból láttál egy részt. Nekem is nagy kedvencem volt, de ennyire már nem emlékszem rá, szóval beazonosítani nem tudom. Egyébként az indiánt angolul Spirit-nek hívják. Kapható is volt a figura. :)
2012. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom,de emlékeim szerint azért tovább tartott,mint 20-25 perc.Akkor valami mini series lehetett,vagy nemtudom.De mintha nem a Spirit lett volna benne,hanem valami átlagos,öregebb indián,csak terepruhában volt,meg rövid haja volt.Emlékszem,úgy mentek fel a hegyre a kobrák,mintha a Sümegi várhoz mennének,a hegy oldalán körbe volt felfele az út.

No mind1,meg akartam már nézni,de nem jutok előre.

Angolul is,mindenhogy kerestem...

Hátha valaki vágja.

2012. márc. 6. 15:37
 3/4 A kérdező kommentje:

megvaaaan! :)

G.I. Joe Operation Dragonfire /Tűzokádó hadművelet.

:)

Esetleg valakinek nincs meg véletlen magyarul?

2012. márc. 6. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvan videókazettán :D De azzal nem nagyon vagy kisegítve :D
2016. dec. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!