Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki már látta mindkét filmet,...

Aki már látta mindkét filmet, melyiket mondaná jobbnak: Viharsziget vagy Eredet? Kinek, melyik tetszett jobban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 16:53
 1/7 anonim válasza:

Nekem viharsziget jobban bejött...Jó történet, izgalmas és elgondolkodtató.


Az eredetet is érdemes megnézni...de csak egyszer.

2012. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Vihar sziget: elképesztő h hogyan viszik végig a filmet nem is sejtenéd h a pasi megőrült csak amikor rávilágítanak a végén. Egyértelműen többször megnézős film.

Eredet: a látvány, ahogy egyik világból másikba járnak, minden fantasztikus. Nekem ez tetszett jobban mert ez egy kicsit elszáll a valóságtól és nem vagyok biztos benne hogy nem lesz ilyen a jövőben. Tekintve h hol áll a mai számítás technika. Ennek a filmnek a vége a legjobb.

Összegezve mindkét film nagyon nagy de nekem az eredet jobban tetszett.

2012. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 HalkHogen ***** válasza:
Az Eredetet baromira untam, nem bírtam végignézni. A Viharsziget jól meg van csinálva, de a témája mostanában már olyan lerágott csont, hogy ihaj...
2012. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Viharsziget ezerszer jobb.

Jobb történet, sokkal gondolkozósabb, drámaibb.


Inception is nézhető egyszer, de nem valami nagy szám, szerintem csak azért hozott annyi pénzt amennyit, mert mindenki azt mondta, hogy "milyen bonyolult megérteni, de én megértettem", tehát ha mindenki megértette mégsem lehet olyan bonyolult.

2012. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is a Viharszigetet favorizálom! Az eredet inkább látványosabb, bánom, hogy anno nem moziban néztem..
2012. márc. 6. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Eredet az egyik kedvenc filmem, imádom, szerintem jobb, mint a viharsziget
2012. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 petra666 válasza:
Az Eredet nekem jobban tetszett. A viharsziget túl drámai
2016. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!