Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti sírtatok amikor a Kör című...

Ti sírtatok amikor a Kör című horrorban meghalt a ló?

Figyelt kérdés
Én imádom a horrorokat, de ezen a.ponton kb 10 percig bőgtem és a rendezőt szidtam. Iszonyú szomorú voltam, bár tudtam hogy valójában nem halt meg, csak trükk volt. Ti hogy éltétek meg ezt a jelenetet? (16/l)
2012. márc. 9. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, rettenetesen szomcsikah lettem tőle.
2012. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szomcsika <3
2012. márc. 9. 15:42
 3/7 ilovecortez.*-* ***** válasza:
100%
volt benne ló..?
2012. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az egész filmet végigsírtam, mert nem értettem miért is horror ez a film. Egyetlen jó jelenet a 2ben van mikor Rachel a kútban van és lezárja a tetejét. Amúgy szerintem nagyon hülyeség és unalmas film. a Horrorra Akadva 3ban sokkal jobb a Kör paródia :)

Egyébként én a Titanicon és az Emlékezz Rám-on sírtam.

2012. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én Samara-t jobban sajnáltam:(( <3

Őt inkább megsirattam mint a lovat.

2012. márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja Samara olyan kis aranyos volt
2012. márc. 11. 11:03
 7/7 christi ***** válasza:

én nem sírtam a filmen. de volt egy olyan jelenet amikor majdnem eleredtek a könnyeim.(a nevetéstől)amikor a fiú mondja,hogy sosem alszik!

meg az is király rész volt amikor Rachel a kútban van és lezáródi a teteje(a kútnak)


az egyik hozzászólónak igaza volt,a horrorra akadva 3-ban!Az egy jó film!!!

2012. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!