Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van-e a God Of War-nak filmje?

Van-e a God Of War-nak filmje?

Figyelt kérdés
1 film érdekelne amiben játszik Kratos, ha van-e egyáltalán ilyen akkor légyszives címet is irjatok!
2012. márc. 10. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Már többször szárnyra kelt a pletyka, hogy készül, de komolyabb infó semmi, szóval szerintem egy darabig nem is lesz.
2012. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azé köszz :/
2012. márc. 10. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
A játék átvezető videói vannak olyan szintűek, mint egy film, szóval nézd azokat ha ennyire fontos.
2012. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
film érdekel... nem szaros trailerek
2012. márc. 11. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki sem beszélt trailerről, film meg nem létezik.
2012. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Figyelj! első válaszadó válaszából kivettem hogy nincs film, temeg ajánlgatod a trailereket, végigjátszásokat, leirtam hogy NEM érdekel. ennyi
2012. márc. 13. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a trailert ajánlottam, nem is a végigjátszásokat, hanem azokról a videókról beszéltem, amik benne vannak a játékban átvezető videók.

Igen, tudom, hogy nem film, de írtam, hogy van olyan minőségi történet és grafika szempontjából, és te csak ezután írtad (nagyon kulturáltan), hogy "film érdekel... nem szaros trailerek".

2012. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!