Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Született Feleségek...

Láttátok a Született Feleségek tegnapi részét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit Amerikában vetítettek tegnap. Hogy tudták így elcseszni??

2012. márc. 12. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert a magyart követem, de amúgy a 8. évad szerintem sz.r az első két részből ítélve. Már csak olyan "muszáj".
2012. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Maga a film jó,csak hát a 8. évadban alig lesz vicces rész,szinte csak rossz dolgok történnek benne. Ilyen volt a tegnapi is,nem lövöm le a poént,de annyit elárulok,hogy valaki meghalt. :( Nem értem,az utolsó évadra már minek eltenni valakit láb alól...
2012. márc. 12. 14:36
 3/13 anonim ***** válasza:
én láttam, borzalmas volt. Azt hittem, hogy Carlos fog leesni a tetőről.
2012. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is megijedtem,hogy Carlos lesz az,de ez is valóban -ahogy Te írtad- borzalmas volt. Tudom,hogy csak egy film,de engem ez olyan váratlanul ért,ráadásul elég drámai is volt,hogy miután megnéztem órákig ezen agyaltam,nem bírtam kiverni a fejemből. Fura érzés volt....
2012. márc. 13. 16:56
 5/13 anonim ***** válasza:
én azt hittem Bree lesz az vagy Karen
2012. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én fel vagyok háborodva nagyon.Most néztem meg.Ilyen szomorú részeket csinálni ,amikor vége a sorozatnak 2 rész múlva...
2012. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Amerikában is mindenki fel van háborodva,de legalább a színész örült neki,hogy így lett vége számára a sorozatnak.


Én egyébként úgy tudom még 6 rész van hátra. Hol hallottad/láttad,hogy már csak kettő?

2012. márc. 14. 17:49
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]

én itt szoktam nézni,h mikor lesz új részt azért gondoltam,h csak 2 lesz...biztos ,h meghal amúgy?Én valami olyasmiben reménykedtem ,hogy sikerül őt megmenteni,és csak eljátszák a temetést,h a maffia higgye azt,h meghalt.Nekem az egyik kedvenc szereplőm a Mike :(

2012. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

100% sajnos,hogy meghal,ciki nem ciki,én még el is sírtam magam. Egyébkén itt van egy cikk,amiben van a színésszel egy interjú,olvasd el,ha érdekel.

[link]

2012. márc. 14. 21:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is elsírtam magam...Szegény Susan.Köszi, elolvasom.
2012. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!