Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Top 5 Star Wars karaktered?...

Top 5 Star Wars karaktered? És kiket szeretsz a legkevésbé? Indokod?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvenceim: 1. General Grievous (Frankón néz ki és erős) 2. Gui Gonn (a jelleme, a bölcsessége) 3. Darth Maul (kinézet, harcmodor)4. Jango Fett (kinézet, jellem) 5. Dooku Gróf (Jellem)


Akiket nem szeretek: 1. Jar Jar Binks (Igedegesítő, gyerekes) 2. Sebulba (csaló, gerinctelen) 3. Darth Vader (unszimpatikus jellem, még Anakinként is) 4. Az Uralkodó (megalomániás, mindenkit kihasznál, gonosz)5. Jabba (ugyanaz érvényes rá mint az Uralkodóra)


2012. márc. 12. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kedvencek:

1. Obi-Wan (humoros, de bölcs), 2. Qui-Gon (bölcs, van benne valami misztikus), 3. Anakin (szeretem, hogy összetett jellem, és lázadó - más kérdés, hogy túlzásba esik), 4. Han Solo (vicces), 5. Luke (aranyosan gyerekesből komolyodik meg, és nő fel)


Nem szeretem:

1. Sidius (idegesít), 2. Yoda (furán beszél :P), 3. nem vagyok oda úgy általában a könyvhöz kitalált karakterekért, kivéve talán Bant-ot meg Garent, 4. Amidala (a legelső filmben szeretem, utána idegesítően hisztissé válik), 5. Jar-Jar (felesleges, idegesítő)

2012. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Annyit pontosítanék, hogy Yodát szeretem az első három filmben, mert tekintélyt parancsoló, komoly embernek mutatják be. A régi filmekben viszont először önmagát nevetségessé tevő kis törpe. Értem amúgy, hogy miért mutatkozott be így, de kicsit fura így utólag, az új filmek ismeretében ez a viselkedés tőle. Disszonánssá teszi a karaktert, legalábbis számomra.
2012. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedvencek:

1. Obiwan - Hihetetlenül türelmes természet és csak a jó oldalon áll és a 3. részben ő meg yoda élték túl a "mészárlást"

2. Grievous - csak is kizárólag az ereje miatt meg jól is nézett ki főleg a 4 karddal, de nem ment vele túl sokra.

3. Yoda - A hihetetlen bölcsessége miatt és ugye jó tanító mester

4. chewbacca - Az csak azért mert vicces :D

5. R2D2 - igaz ő csak egy robot de jól nézett ki külsőre és szinte mindig technikai segítséget adott pl: kapu ki nyitásokban

Akiket utálok:

1. Jabba - ha úgy vesszük egy meztelen csigára hasonlít és elég gusztustalan egy látvány, gonosz is és csak kihasznál másokat.

2. Dart Sidius (uralkodó) - Kb csak azért utálom mert kihasznál mindenkit Anakint is sikerült át csábítania azért hogy megvédhesse Padmet de aztán azt a részt nagy ívben lesz@rta.

3. Dart Vader / Anakin - Nekem Anakin csak az 1. részben volt szimpatikus még gyerekként mert akkor normális volt és követte álmait, de konkrétan azért nem a kedvencem mert türelmetlen volt csak a szerelme érdekelte őt és még a jediket is képes volt megölni érte sőt még padmet is megölte haragjában mert nem tetszett neki hogy ő nem úgy áll a dolgokhoz.

4. Lando (Han Solo barátja) - Megmondom őszintén annyirra nem utálom de elég gonoszság volt tőle hogy Solot elárulja és beledugja a fagyasztóba, de ami jó benne hogy legalább kimentette őt a bajból.

5. C3PO - Ők ketten R2D2 vel jó páros voltak csak annyi a baj vele hogy hihetetlenül idegesítő és folyton csak nyafog minden miatt.

2012. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akit szeretek Filmben : Anakin/Darth Vader (A gonosz tekintetü anakinként frankón nézett ki/Jó a vödörje) Yoda (kis zöld és furán beszél)


Akit szeretek Anime/Manga : Asoka Tano (jólnézki csáposan ) Jar Jar ( nemtom miért )


Akiket utálok : Kis anakin /Nemjöttbe gyerekként/ , Dooku /nemjöttbe/ , Sebulba /me kötsög!/ , Jabba/ há hogynézelki nem adsz magadra../

2012. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

ugyan már, ő nemtetszik mert gonosz... a star wars-ban a lázadók legalább annyira gonoszak voltak mint a birodalmiak.

Lando a 2. halálcsillag építésénél többmillió építőmunkást is felrobbantott az osztagosokkal együtt nem?

Akárhogy is nézzük a Bankárklán fejesei, a Techno uniósok és a Kereskedelmis Nute Gunray a legnagyobb arc :D

2012. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedvenceim:

1. Obi-Wan - bölcs jedi, remek kardforgató és jópofa a szakálla :D

2. Darth Vader - a 4,5,6-ban szerintem az egyik legjobb karakter, tekintélyt parancsoló és durván néz ki :D

3. Darth Maul - durván néz ki és jól harcol

4. Yoda - a legbölcsebb jedi és elég durván nyomja a harcot

5. Jango Fett - jó a felszerelése


akiket nem kedvelek:

1. Dooku - nem is harcol, beszéddel próbálja zavarni az ellenséget és ez engem idegesít néha

2. Sidious - úgy viselkedik a hármasban mint egy őrült

3. C3PO - idegesítő a sopánkodásával

4. Anakin - nem Darth Vaderként nekem unszimpatikus

5. Sebulba - csaló és idegesítő is a pofázásaival

2012. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1.Anakin(ő egyéniség a jedik közül,valamint a legerősebb Jediés ő vállalja a veszélyt a szerelméért),2.Padme(nagyon okos és jó harcos is),3.Quigon(Nem mindent az erőre alapoz,valamint megértő,jó mester),4Obi(Humoros,amikor épp nem az erőről beszél,valamint 5.Mara(nagyon jó beszólásai vannak


Akiket nem szeretek:Palpatine,Jabba,Dooku,

2012. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20:09


Mara alatt Mara Jade-re gondolsz?

2012. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedvencek: 1.Boba Fett(nem fecseg feleslegesen,ügyes)2.Dengar(jellem)3.Darth Maul(jellem,harcmodor4.Jar Jar Binks(vicces)5.R2-D2(jellem)


Nem szeretem:1.Sebulba(ízléstelen)2.Nute Gunray(buta)3.Ahsoka Tano(be nem áll a szája)4.Qinlan Vos(áruló lesz)5.Xizor herceg(idióta)

2012. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ühüm,rá
2012. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!