Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (nana) az animeben nana...

(nana) az animeben nana (oosaki) meghal?

Figyelt kérdés
Nekem azt mesélték a barátaim hogy öngyilkos lesz? (ennek nincs értelme) ezért már többször láttam az utolsó részt ,és sZtem nem hal meg vagy csak én vok ilyen hülye és hiszékeny?
2012. márc. 13. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudtomal a mangában nem hal meg..
2012. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor csak én vok húlye kösz!! :)

Megnyugodtam!

2012. márc. 13. 22:12
 3/9 Ayame707 válasza:
Én azt hallottam, hogy Ren fog meghalni... Drog vagy mi miatt vagy elütik... Valami ilyesmit.. Nem tudom, szerintem még csak nem is utalnak rá az első évadban, h szedne valamit.. szóval szerintem nem igazán realisztikus...
2012. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én csak azért gondoltam ezt mert az évad végére Nananak rohamai vannak, és sZtem kezdkicsit megőrülni (ez a szó kicsit durvábban hangzik mint amire gondolok!) ... Ráadásul a végén nincs is benne és azt mondják hogy Ren mos vele van (ezért késik ) akkor a temetőben van! (gondolom én!)
2012. ápr. 3. 06:46
 5/9 anonim ***** válasza:

------------------------Spoiler!!!!----------------------


Ren meghalt mangában.Csak ugye animét befejezték.Ren sokat szenvedett és drogozott,autóval ment miközben egy fekete macskára azthitte Nana,próbált megállni fékezni majd puff,és ott a baleset.. :) Nanáról nem tudom,mert ugye manga szünetel,eddig nem halt meg.

2012. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó ok! ^^'
2012. ápr. 4. 06:46
 7/9 Ayame707 válasza:

ÓÓÓ nemár....!! Ren akkor tényleg meghal??? Hát kár érte... Reménykedtem benne, hogy feldobják a 2. évadot, egy pici Nanaval vagy egy pici Renel... De akkor sajna nem... :/

Hachit idézve *Ez ám a sokk...*

2012. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

spoileres vagyok :)


Találtam nektek egy részletesebb leirást,mert lehet én nem fogalmaztam meg olyan jól,de lényeg benne volt :D saját felelősségre,spoiler tartalom!!


[link]

2012. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ayame707 válasza:
:"( Ó te jó ég.... Neeee.... Ren volt az egyik kedvenc szereplőm... :'( Ez nagyon kegyetlen húzás volt Yazawa!!!
2012. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!