Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki játssza Lisbeth Salander...

Ki játssza Lisbeth Salander szerepét a tetovált lányban?

Figyelt kérdés

Két különböző oldalon két különböző nő van...én ezt nem értem...

Vagy két különböző változatban csinálták meg...vagy micsoda?

[link]


[link]


2012. márc. 15. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha jobban megnézed amit belinkeltél, a többi szereplő is más, az egyik a svéd, a másik meg az amerikai változata a filmnek.
2012. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor már csak azt nem értem, hogy egy filmet miért kell kétféle formációban eljátszani??
2012. márc. 15. 12:42
 3/5 HalkHogen ***** válasza:
100%

Neked még nem tűnt föl, hogy ha csinálnak egy sikeres filmet Európában vagy épp Ázsiában, akkor azt hálivúd rövid időn belül megcsinálja amerikai színészekkel...? Nos, itt is ez a helyzet.

Meg a Maréknyi dollárért, a Kör, A testvérek, Az éjjeliőr a hullaházban és még "ezer" film esetén...


Sajnos az amerikai néző nem ül be egy svéd vagy japán filmre a moziba...

2012. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HalkHogen ***** válasza:
Nos, A tetovált lány a Millennium-trilógia első darabja. Asszem, 2009-ben forgatták mindhárom "epizódot" a svédek. Nézd meg őket. Érdemes!
2012. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi:) Am. nem tűnt fel, annyira nem vagyok nagy filmrajongó, csak most ezen ütköztem meg, ez tűnt fel.
2012. márc. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!