Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok közt! Ez melyik...

Barátok közt! Ez melyik részben volt?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek! Hol lehetne megnéznem?PLEASE!!!
2012. márc. 15. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz "Ez" alatt? Mivel semmit nem írtál arról, amit konkrétan meg akarsz nézni, nem tudok válaszolni. Ha leírod, mit keresel, akkor esetleg.. kicsit pontosítsunk, ha lehet.
2012. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

Bocs!:(:$

2012. márc. 15. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Van 6000része a bknak , kb fél vagy 1 éve lehetett.
2012. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Húha, hát nekem baromira kimaradt ez a rész. Nem nézem különben rendszeresen a sorozatot, csak időszakosan, például mostanában is szoktam nézni. De erre egyáltalán nem emlékszek. Ha mázlid van, akkor erre téved egy hiteles BK-rajongó, aki vágja, hogy mi mikor történt. De szerintem az lenne a legjobb, ha írnál egy e-mailt az RTL-nek, konkrétan a Barátok köztnek, a honlapjukon biztosan van valami elérhetőség. Ha mindenáron szeretnéd megtudni, hányadik részben játszódik ez a jelenet, szerintem úgy jársz a legjobban, ha írsz nekik.
2012. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet ,hogy írok nekik... De azért még írhatnának mások is!
2012. márc. 15. 19:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt rtlmost.hu oldalon, ha regisztrálsz, kb. 2009 őszétől kezdve fent vannak a részek. Úgy a Magdi néni halála utáni időszaktól. Erre én is az elmúlt napokban találtam rá véletlenül. Ajánlom!
2012. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ezt a részt én sem láttam. azóta megtaláltad már? Esetleg meg tudod mondani mikor adták le a tévében vagy hányadik rész ez?
2012. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, még sajnos nem találtam meg! Majd írok ha megtalálom! Az a baj, hogy sok időbe telik!
2012. ápr. 5. 09:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Barátok közt 11-05-05 5647-5648. epizód


[link]

2013. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!