Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Született feleségek 8. évad.16...

Született feleségek 8. évad.16. rész vége. Vélemények?

Figyelt kérdés
Aki látta ezt a részt! Mi a véleményetek? Szerintetek Mike meghal? Láttam a tizenhetek rész trailerét, és abban egy temetés volt, ahol a Susant mutatták, de annyira nem sírt... szerintetek kitalálnak valamit, hogy ne a Mike haljon meg? Nagyon nem szeretném, hogy meghaljon... :(( Ti?
2012. márc. 15. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát eléggé eltalálták... Meg az elején, amikor mondja a Mary Allis hangja, hogy közülük valaki meg fog halni, ott csak a Janet, Tomot, Juanitát és a Mike-ot mutatják... szóval közülük vki...
2012. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnos rossz hírem van mert sajnos mike meghalt.:( szegény susan :(

de ez van mert ez hivatalosan is meg van erősítve nyilatkozta Mike is (nem tudom az igazi nevét)

De azt tudom hogy Amerikában is nagyon fel voltak háborodva hogy mike meghalt de hát ez van amúgy a 16.rész elején még mutatják Mrs.Mclaskit (nem tudom hogy kell írni) de ha jól tudom ő rákos és ő is meg fog halni szerintem bár már csak 5 rész....

2012. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!