Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Voltak ilyen élméyeitek...

Voltak ilyen élméyeitek horror után? Ha igen melyik film? 16/l

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy megnéztetek egy horrort, és utána nem tudtatok aludni, vagy rosszat álmodtatok.. Vagy mindig felkapcsoltátok a villanyt mert féltetek hogy valami megijeszt/megtámad benneteket! Szóval ami jól bef.satott! Kort és nemet is légyszi!
2012. márc. 16. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
én 9 évesen beszartam a kör 1en , mamár röhögök rajta..
2012. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

16 évesen?!

10-12 évesen még érthető lenne...inkább ne nézz horrort.aki ennyi idősen egy horror után ilyet csinál,annak nem való ez(tényleg,nem akarlak leszólni,ezt komolyan mondom).

egyébként nekem nem voltak.álmodni viszont szeretk utána,főleg a filmről,az olyan izgalmas!

2012. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem személy szerint nem voltak ilyen tapasztalataim, csak kíváncsi vagyok arra hogy más személy mitől "kakil" be:) nem tartom magam igazából éretlennek az ilyen filmekhez, hiszen én kb egy éve kezdtem a horrorokat, de általában mi (a barátnőim és én) csak végignevetjük az egészet! Azóta horror rajongó vagyok, az ázsiaiak a legjobban élvezhetőek! #2 igazad van, de ha ezt a szöveget elolvasod akkor talán megérted:) ám más fajta filmeket is szívesen nézek! :)
2012. márc. 16. 16:10
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából ám ez az egyik osztálytársamra jellemző! XD
2012. márc. 16. 16:13
 5/15 anonim ***** válasza:

akkor rendben,nem szóltam,de ugye kinek nem inge,nem veszi magára :)

egyébként nézz körül itt,szerintem ezeken nem fogsz nevetni:

[link]

bár ne a sorrendet nézd,mert a blog írója nagyon rosszul állította össze.

2012. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jah ebből láttam párat, a nekromantik különösen guszta XD
2012. márc. 16. 21:09
 7/15 anonim ***** válasza:
pedig az a legszarabb.egy hatásvadász igénytelen német szar.mégcsak meg sem tudták rendesen vágni a filmet,telivan fölösleges jelenetekkel.
2012. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy értettem gáz! Tökre műanyag az egész
2012. márc. 17. 13:59
 9/15 christi ***** válasza:

én 10 évesen az Ördögűzőtől! Durva film volt 10 évesen!

meg tavaly megnéztem a Hívatlanokat(egyedül voltam otthon és éjszaka néztem meg)amikor a filmnek vége lett,kinyitódott a spájz ajtó(hozzá teszem,hogy ott volt a hátsó bejárat). kést vettem a kezembe és úgy mentem oda az ajtóhoz,de csak rossz volt a zár(nem mertem elaludni!).

2012. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
szerintem nagyon jó a darkness és a barlang is. én kb 13 évesen néztem meg ezeket ma se nevetek rajta ezek tipikusan izgalmas-félős de nézhető horror kategóriába tartoznak... szerintem szuper :) 16/l
2012. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!