Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nem vágytok olyan életre,...

Ti nem vágytok olyan életre, mint ami a Mcleod lányai című sorozatban van?

Figyelt kérdés
Farmon élni, növényt termeszteni és állatokat tenyészteni nem volt sosem álmotok?

2012. márc. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

De, én ezért dolgozom, persze némi extrával - azért a modern technikát sem dobnám el magamtól, pl számítógép-net remekül elférne :)


De amúgy igen, sokkal szívesebben laknék mondjuk Nagymaros fölött, és járnék lóháton mindenhova :)

2012. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy olyan rokonom van akik tanyán élnek és állatot tenyésztenek növényeket termesztenek és még sok minden más. Az tény hogy nem egyszer voltam ott nyaralni fiatalabb koromban de 2 hétnél tovább nem bírnám a pusztán gyakorlatilag egyedül. Én városi "gyerek" vagyok nem bírnám a kihalt tanyasi életet, bár szeretem az állatokat és itthon is nevelek néhány tyúkot meg néhány haszon növényt is termesztek a kiskertben, de ennyi, a munkám miatt csak erre van sajnos időm.
2012. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag én mindenem feladnám, csak hogy farmon éljek. Meglennék számítógép és internet nélkül is. Mondjuk, ez nem azt jelenti, hogy ott nincs net, hiszen Mcleod lányaiban is van...mondjuk én legszívesebben kimennék Ausztráliában, hisz ott a legsikeresebbek a farmok.
2012. márc. 18. 11:48
 4/5 anonim válasza:
Minden vágyam, hogy úgy élhessek, mint ők :DD
2013. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Heni14 válasza:
Nekem is! Mindig is erre vágytam! Én mindent feladnék azért hogy a helyükbe léphessek. Különösen a lovak miatt... Vadlovak közelében élni, lóháton bejárni a környéket, ellenõrizni a kerítéseket... ez minden vágyam. Ekkora szabadságom egyik más munkahelyen sem lenne. Saját magamnak dolgozni, fõnök nélkül. Úgy fogom alakítani az életem, hogy ez teljesüljön.
2013. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!