Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akkor most mi van ezzel az...

Akkor most mi van ezzel az RTL klub-os szereplőválogatással?

Figyelt kérdés
Most akkor ez tényleg átverés..meg stb..:( mert lehet olvasni ilyeneket..:( nem értem,akkor minek csapják be az embereket?? vagy most akkor mi van? én nagyon szeretnék jelentkezni..de hogy így,hogy senki nem tud semmit :/// elég furi..:(
2012. márc. 18. 17:13
 1/7 A kérdező kommentje:

Ti mit gondoltok róla? :O

tényleg érdekelne :)

(de lécci ne csak leszóljátok)

2012. márc. 18. 17:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülye az aki azt irja kamu.Szeirntem biztos igazi,akkor minek hirdetnék.Én már jelentkeztem :D Ajánlom,hogy igazi legyen,mert nem azért fogok felutazni a Balatontól Pestre!!De szerintem tuti igazi.(amúgy szerintem ez a szórakozás/egyéb kérdésekbe való)
2012. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És te már kaptál vissza igazolólevelet? tehát olyat amiben le van írva az hogy hol és mikor lesz??
2012. márc. 19. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy igazi, nem hülyék ők se, mért hirdetnének egy kamu dolgot több 100milliós költségen?


én is jelentkezek, én úgy gondolom, hogy egy esélyt adni kell neki:)


de nem fűzök hozzá sok reményt, mert legalább 100ezren fognak jelentkezni és ennek kb csak az 1 %át fogják értesíteni a továbbiakról :/

2012. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én azért reménykedem benne..mondjuk biztos vannak olyanok is akiknek van ismeretségük és az által jutnak be :(
2012. márc. 20. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
még nem.de casting-os értesítést mindenkinek küldenek,anélkül nem tudnának szereplőket válogatni,de még a reklámozzák,szóval majdha nem reklámozzák akkor lesz casting is
2012. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahha..oké :)
2012. márc. 21. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!