Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozatajánlókat kérhetek? : )

Jó sorozatajánlókat kérhetek? : )

Figyelt kérdés
Előnyben részesítem a misztikum köré épített sorozatokat, de jöhet hétköznapi is.:) Minden, ami jó!

2012. márc. 18. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Misztikus: Lost, Alcatraz, The Lost Room, Alias, Being Human, Buffy, Carnivale, Charmed, Dark Angel, Dolmen, Eastwick, El internado, Eureka, Father Dowling Mysteries, FlashForward, Fringe, Ghost Whisperer, Happy Town, Highlander, Invasion, Joan of Arcadia, John Doe, Journeyman, Kingdom Hospital, Kyle XY, La Prophetie dAvignon, Martial Law, Medium, Missing, Mystere, Persons Unknown, Primeval, Pushing Daisies, Relic Hunter, Revelations, Roswell, Sherlock Holmes, Surface, The 4400, The Beast,The Collector, The Dead Zone, The Deep, The Lost Room, The Murdoch Mysteries, The Triangle, The X-Files, The Young Indiana Jones Chronicles, Touching Evil, True Blood, Warehouse 13


Ezek nem kizárólag misztikus sorozatok, de részműfajként jelen van bennük valamilyen szinten a misztikum.


Mivel ez így elég sok, ajánlani a Lost (121 rész), Alcatraz (10 rész eddig), The Lost Room-ot (3 rész) tudom elsőként. A Fringe-et is sokan szeretik, és azt mondják hogy az Alcatrazban hozzá képest 0 rejtély van.


A Lost ezek közül kultikus sorozat, melyben több mint 600 rejtély merül fel. Ezekből 500 a részek során megválaszolásra kerül, úgyhogy egészen a végéig kell követni ahhoz, hogy kiderüljenek dolgok.

Az Alcatraz egy Lost utódként emlegetett újonc sorozat, ez most fut.

A The Lost Room pedig egy minisorozat.


Bármelyik is érdekel akár a nagy listából, akár a kisebből, a sorozatjunkie.hu oldalon találsz mindegyikhez leírást, kritikát, így ott el lehet olvasni hogy miről szólnak, itt hosszadalmas lenne leírni egyenként.

2012. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én az EZEL-t tudom ajánlani, nem misztikus, hanem bosszúról szól. Inkább maffiás beütéses. 2 éved van, az elején nehezen indul be, de pár rész után nem lehet abba hagyni :D
2012. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fúúú:D köszönöm szépen !:D Egy ideig elleszel ezekkel, az biztos!:)
2012. márc. 19. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Dr house

Gyilkos számok

A szökés

2012. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!