Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? (skizofrén a főszereplője és bekerül egy intézetbe, berakják egy szobába, ami tele van tükrökkel h szembesítsék önmagával)

Figyelt kérdés

Annyit tudok róla h skizofrén a főszereplője és bekerül egy intézetbe, berakják egy szobába, ami tele van tükrökkel h szembesítsék önmagával. Állítólag nagyon jó.

Köszönöm annak aki megírja!


2009. jún. 13. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Tükrök
2009. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Valóban, valószínűleg a tükrök c. filmre gondolsz, ami mellesleg szerintem is zseniális :)

Belinkelem neked:

[link]

2009. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Bloody Mary?
2009. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Neeem, nem a tükrök az szerintem mert abban nincs senki aki skizofrén lenne...legalábbis erre emlékszem
2010. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
utolsó: tuti, hogy a tükrök. nem tudom, láttad.e már, de ha igen, akk emlékezhetsz, hogy a volt rendőr aki a volt plázában 'őrködött', egyre többet tud meg arról hogy azelőtt egyy kórház volt stb. és rátalál egy nőre, felkeresi és megtalálja egy apáca-zárda féleségben. ott meséli a nő hogy a skizofréniabeli 'rossz oldala' a tükrökben van, ő gyilkol. és nagy nehezen beleeggyezik hogy visszatérjen bele a skizofrénia vagy hogy mondjam és ugye a vége hgy a pasi meg a tükörbe.. nem iazán értem a végét de így van :D
2011. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!