Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet az Éden Extra...

Hol lehet az Éden Extra adásait már a Viasat6-os vetítés előtt neten meglesni? Olyan oldalt találok csak, ahol a Viasat6-os sugárzás után kerül fel az adott rész videója.

Figyelt kérdés
(van ilyen, haver mondta, hogy felkerül torrent oldalra is még mikor a tv-ben megy az adott rész)

2012. márc. 23. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Az anyacsatornán próbáld. Elképzelhető viszont, hogy csak a webtárhelyre kerül fel először a rész, amit forrásból kiszednek, de úgy van időzítve hogy csak az adás után legyen nézhető.


Torrenten is hiába rakják fel az adás alatt, mindenki nekiugrik és a várósor miatt 1-2 óra alatt ér csak le a tartalom, addig meg vége a résznek is.

2012. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2-3 oldalt is nézegettem már, de csak azután kerül fel, miután az adás lement a Viasat6-on. A webtárhely? Hol? Hogyan? És ha ehhez én nem férhetek hozzá, akkor nem értem az a bizonyos feltöltő hogyan jut hozzá..


Második mondatodat viszont cáfolnám, ha valaki nagy feltöltési sebességgel bír, azt a 200MB-os fájlt pikk-pakk feltölti, még akkor is, ha 100-200ember tapad rá.

2012. márc. 23. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!