Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi sárkányos mesét...

Egy régi sárkányos mesét keresek, ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy régi mesét keresek, amit utoljára 3-5 éves koromban láttam (20 éve), így már csak apró részletekre emlékszem belőle. A 80-as években készülhetett, esetleg a 90-es évek elején, nem tudom pontosan. Egy sárkányról szólt, amire emlékszem, hogy ilyen félelmetes kastéllyal kezdődik, vízköpők is voltak ott, találtak egy sárkánytojást, amiből kikelt egy kis sárkány, felnevelték a kastélyban élők. Amikor megnőtt, szétvert egy cirkuszt. Tudom, hogy nem sok, de nagyon kicsi voltam amikor láttam, és már csak ennyire emlékszem. Valaki nem ismeri véletlenül ezt a mesét?
2012. márc. 24. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Süsü ?
2012. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy ilyen egész estés mese volt, kb 1 - másfél órás, és biztosan nem magyar.
2012. márc. 24. 19:33
 3/6 Puszejka válasza:
Évek óta keresem ezt a mesét,de sajnos én sem emlékszem sokkal többre mint az elején az ijesztő kastély,hogy éjszaka van és vihar,furcsa hangok,az ablak előtt elsuhanó árny..és reggel a nagy lábnyom az udvaron,nameg a pöttyös tojás.Kérlek ha eszedbe jut még valami, vagy megtudod a mese címét írj!
2012. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Puszejka válasza:
Megtaláltaaam!Dexi és Bumbi http://www.youtube.com/watch?v=XV9WRD00kQE
2012. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Puszejka, nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad velem, ugyanarra gondoltunk! :)

Nagyon örülök, hogy végre meglett :)

2012. ápr. 4. 18:55
 6/6 Lelouch válasza:

Ezer hála Puszejka!

Én is régóta kerestem egyike volt a gyerekkori meséimnek amiket imádtam :)

2014. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!