Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az X-Men 3. -nak lesz valaha...

Az X-Men 3. -nak lesz valaha folytatása? És miért úgy végződött, ahogy?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy amellett, hogy a klasszikus csapatból kb. mindenki meghalt vagy elveszítette az erejét, úgy végződik a film, hogy Magneto még meg tudja mozdítani a fém sakkbábut és Xavier áttette a tudatát a kómás emberbe. Miért ez a sejtelmes befejezés? Fogják még folytatni?
2012. márc. 24. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel Az elsőkkel újrakezdték az egész sorozatot, nem valószínű.
2012. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég hülyén kezdték újra. Az Elsők végén a fiatal Charles és Erik már különváltak és Charles tólószékbe került; az X-men 3. meg úgy kezdődik, hogy a kopasz, járóképes Charles a középkorú Magnetoval ellátogat Jean-hez. Logikai egyeztetésről még nem hallottak?
2012. márc. 24. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd ha kifogynak az előzményekből, biztos hogy folyentatják, mint mindenről, erről is minden bőrt le akarnak húzni.


Komolyan áttette a tudatát??? Ez honnan derül ki?? Én sokszor láttam a filmet és az egyik kedvencem, de ez elkerülte a figyelmemet.

2012. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A készítők és szereplők felsorolása után van. Tudod, amikor végződik a film, és elkezdenek pörögni a nevek, na azt teljesen végig kell nézni, és utána egy rövid kis jelenetből kiderül.


http://www.youtube.com/watch?v=WYh7dDmQ89I

2012. márc. 24. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Hoppá, én meg azt hittem az öreg alulról szagolja az ibolyát, jah mert ugyan anno láttam moziba de ez kimehetett a fejemből, a letöltött változatban meg ez nincs benne, hát kössz, így már én is sokkal inkább várom a folytatást, meg én még annak örülnék ha Victort bele tennék, mert azért Farkas a történet alappillére.
2012. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az egy borzalmas húzás volt, hogy Kardfogot Farkas (alias Rozsomák) testvérévé tették... semmi értelme, Victornak tulajdonképp nincs semmi indítéka arra, hogy mindenkit lemészároljon (az nevetséges, hogy azért, mert a testvérével nem tartanak össze... egy szeretethiányos vadállat, mi?), plusz kimondottan ökörség, hogy a Farkasos filmben az istennek nem bírja megölni Kardfogot, az X-men 1-ben pedig lelöki a Szabadság-szobor tetejéről és annyi...
2012. márc. 24. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!